Aktivni oficialni servisy

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
Fabio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: 26 bře 2014, 14:26
Bydliště: Praha

ka-spel: olej a filtre menim sam, plus nejake dalsie veci...ale motoricke casti radsej do servisu, jendak to neviem a nemam potrebne naradie a aj kvoli zaruke
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Souhlasim...zakladni veci jako zarovky, filtry apod resim sam...

Ale bohuzel v podzemnich garazoem stani toho moc nejde delat :( neni tam ani elektrika a svetlo zhasina za 10 minut :)

A slozitejsi mechanicke prace si netroufnu delat sam...
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Panda si taky naštěstí žádnej servis nežádá :). Běžný věci si dělám sám. Ale myslím, že ne každej k tomu má vhodný prostory.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jj a lízt pod autem na sídlišti nic moc :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Já když jedu na servis, tak mi říkají jak to mám naleštěný a nic nemyjí. :dance3: Co mě ale jednou vytočilo (ještě na starém autě), když mi jeden neautorizák aktivně přendal podložky RZ za svoje....
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To znám týpky co si na parkovišti prohodí motor.:D To mě serou čumilové, i když bych měl leštit někde na myčce.
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

acter píše: A meni veci bez vaseho vedomi, ktere nasledne nauctuji za nepochopitelne ceny...
tohle resi narizeni evropske komise o chrane spotrebitele. osobne bych jim jednou naznacil, ze vim o jeho existenci a pak casto daji pokoj. a nebo druha varianta je nechat je v tom vydusit a pri prichodu oznamit, ze jim to nezaplatis (dle narizeni EK spravny postup) a nasledne je pozadat o navraceni puvodnich soucastek a dilu na jejich naklady spolecne s odectenim prace na vymenu dilu na puvodni fakture.
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

O tomto narizeni sice nevim, ale tak nejak si ho dokazu odvodit logicky z lidskeho hlediska :)
Tehdy jsem to zpaltil, trochu jsem spechal a byl jsme rad, ze mam novej olej :)

Priste uz bych se branil...
martin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2013, 08:45

Já dávam auto na servis vylestěný, né snad kvůli tomu aby mi ho nemyli ale protože by mě bylo blbý ho tam dát špinavý. A ty nevyžádaný opravy ? Neřeším, pánovi řeknu ať je to auto ve stavu jako kdyby mělo jít zítra na technickou, jen díly a opravy nad 5000 mi vždycky dá vědět, navíc jsou pánové poctiví a nic si tam nevymýšlí, jsem tam fakt spokojenej.
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

12000.- za ložisko a zadní brzdy... co to máš za auto nebo za brzdy??? :shok:
Odpovědět