Podložka pod SPZ

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Ondis
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2014, 19:43

Zdravím,

Napadla mě taková věc, která by se někomu z vás nemusela zrovna líbit. Dávejte si pozor v neautorizovaných servisech na výměnu krytů pod SPZ. Hodně servisů to tak dělá, aniž by se daného člověka zeptala a tak proč si neudělat reklamu zadarmo.
Někomu, kdo má svůj kryt by se to nemuselo líbit :) Doporučuji tedy na to servis upozornit, pokud nezvolíte autorizák.

Mě osobně se to tedy nestalo, ale známej co si dal auto do neautorizovaného servisu, tak se mu vrátilo s jejich krytama. Nějak to neřeší je mu to jedno, ale někdo si potrpí i na krytu :smile:
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já mám RZ přilepenou tak nevim jak by to dělali to by museli bejt pěkný svině :D

Navíc tam kam jezdim jsou slušně vychovaní :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

hlavně by to bylo hrozně nenápadný tam auto přivízt bez podložky a odjíždět s podložkou :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Ondis
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2014, 19:43

nexus_cz: Ano četl jsem to také a rozhodl jsem se založit topic, jelikož to tak opravdu je někde a znám i reálný případ. Já mám třeba auto ještě v záruce a nevím, co by řekli na to, kdybych tam přijel pak s jinýma krytama (od nějakého servisu), než s těma kde sem to auto koupil :D Asi by padla záruka, jelikož mi bylo řečeno, že pokud dám auto jinam automaticky mi zaniká. A i když někdo má záruku, tak to může jen kvůli nějaký blbosti dát někam jinam, aby nemusel do autorizáku a šup a má to. - myšleno na nějaké výměny, atp...na věci co se prostě nevztahuje záruka nemyslím teď servis na záruku.

Tak jsem na to chtěl jen více upozornit. Může se to stát.
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

Ondis píše:kdybych tam přijel pak s jinýma krytama (od nějakého servisu), než s těma kde sem to auto koupil :D Asi by padla záruka, jelikož mi bylo řečeno, že pokud dám auto jinam automaticky mi zaniká.
zkusi si precist obecnou blokovou vyjimku a legislativu na ni navazujici (neni to tak tezke cteni).
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Máte niekto prilepenú značku o suchý zips ? ak hej drží neni problém ? chcel by som to skúsiť, len zatiaľ som počul buď že majú nity alebo obojstrannú pásku :)
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

zadní spz mam na suchý zip. (je i sundaná pěnová podložka ,za kterou se držela voda po umytí)
na spz 3x zip 4cm x 8cm a drží jak přibitá.

předek přilepen na tvrdo lepidlem na skla
(v nutnosti se dá sundat mezi maskou a spz je folie a naní je to lepidlo)
Zdena
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2015, 08:55
Bydliště: Praha 9

martin51253 píše:zadní spz mam na suchý zip. (je i sundaná pěnová podložka ,za kterou se držela voda po umytí)
na spz 3x zip 4cm x 8cm a drží jak přibitá.

předek přilepen na tvrdo lepidlem na skla
(v nutnosti se dá sundat mezi maskou a spz je folie a naní je to lepidlo)
A když tu SPZku na sucháčích sundaváš, neohýbá se moc?
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

vubec

když už jí chci sundat tak použiju tenký provázek tím si usnadním rozlepení.
provázkem projedu mezi zipy.
Odpovědět