Zámena prostriedkov

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Stala sa mi taká vec, asi pred dvoma týždňami som dolieval do kwazarkov a AG flašiek prostriedky z galonových balení.
Do poloprázdnej flašky kde som mal VP Citrus Tar & Glue Remover som omylom nalial VP Citrus Bling v domnení že tam lejem tar rem. :D Omylom som ich zamenil, nakoľko sú skoro rovnaké, oba s veľkým Citrus a ešte aj podobne voňajú. Nejak som musel prehliadnuť prednú etikeru na bandaske :dash: Mám ho v AG flaške tak som ani nezbadal bledú farbu.
Po týždňi, pri detailingu svojho golfa, som odstraňoval stromovú živicu z kapoty. Striekal som tar remover rovno na živicu a už vtedy som sa čudoval prečo je taký kalný :D :D :D Myslel som si že to je tým že je to prelievané do inej flašky + vlhkosť v garáži a pod... :D Tá Živica sa mi podarila odstrániť asi po 5. aplikácii removeru :lol1:

Dnes som opäť doplňoval lebo ma čaká jedna väčšia prácička formou mobilného detailingu. Pozerám na ten remover vo flaške - kalný, pozerám na remover v bandaske - priehľadný, pozrem na citrus bling v bandaske - mléko a už som vedel ktorá bije :D

Dávajte bacha čo kam lejete :D
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

to je ještě cajk.
Dostal jsem od jednoho klubáka čistič, popsal jsem si to jako čalounění.
Po půlroce koupil tepovač a že to vyzkouším. Čistilo to pěkně, ale pěnilo jak foam :D
a pak jsem se dozvěděl že to je asi nějaký apc nebo nějaký čistič interiéru.
Nechybělo moc a proběhla by pěna nádobou ven skrz motorem u ani ne týden starém tepovači.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

To jsou ti vaši kwazáři a jiný neprůhledný flašky :D. Origo flašky jsou daleko přehlednější. A co nemá origo flašku, tak jde do let use :). Já nemám popsanýho vůbec nic.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Kwazarky mám pekne označené, dokonca farebne 8-) :-P

Išlo o to že som schmatol bielu 5L bandasku od valetu a jaksik som bol v tom že je to tar :D Bling Bling :D
Přílohy
20140902_152828_Richtone(HDR)a-001.jpg
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

No máš to hezký no :thumbup:. A buď rád, žes na tom kanystru měl vůbec nějakou etiketu. Oni si totiž ve Valetu asi řekli, že není potřeba aby ta samolepka lepila a držela :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

To som si dnes všimol pri oplachovaní kanystrov :ireful: :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mit spravne oznacene kanystry a postrikovace je naprosty zaklad. Mam to podobne jak GD, psechno popsane (velkym napisem co to je - interier, exterier, gumy, asfalt; a pod tim mensim co je to presne za produkt a pripadne v jakem redeni). Mam asi 15 kwazaru a par jich jeste budu kupovat a bez toho bych byl naprosto ztracen. :D

A mam to i na kanystrech originalnich, protoze precejen je mam "zadkem ven", takze na etiketu nevim kdyz jsou v polici, takze to by bylo i proti sloupavani etiket, ale to se mi jeste nestalo; a ty moje stitky jsou samolepici a pak pres to jeste hodim izolepu, takze to je pekne vodeodolne.

Zavedl jsem to po podobnem fiasku, kdy jsem impregnaci na gumy chtel sundavat asfalt... :D
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Innerclean se ředí?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Ja ho riedim :) lepšie sa mi robí s riedenym. Nezanecha potom na displejoch absolutne nic. Plasty ajtak cistim apcckom.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To je dobrá zpráva protože neředěný docela rychle ubývá.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět