Co nedávat do pračky

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
Bob a Bobek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: 14 lis 2014, 12:19

Dík za vysvětlení. Já ji v ruce zatím neměl, tak nevím jak se chová po vyprání a usušení.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Myslim ze to uz je takove vedlejsi, myslim ze by se to ani nemelo skladat na tu clayovaci stranu, protoze by se to k sobe slepilo (?)
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jo, to sme si blbě rozuměli. Samo že v pračce zmoknul atd. Navíc jsou v tom materiálu praskliny a prostě bude na odpis. Ale párkrát posloužil. Mám ještě levnou čínskou kopii, tak ji taky zkusím párkrát použít. Ale nějakou alternativu si ještě pořídím protože obyč clay mě fakt nebaví
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nachci tě strašit ale viděl bych to na upřímnou soustrast :cray:
Monty
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 bře 2015, 10:06
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nejen co nedávat do pračky, ale taky co nezapomenout vyndat z kapes apod. když to dávám do pračky. Takovej řidičák to ještě přežije, ale papíry... prachy... oj oj :-)
Srovnání povinného ručení http://www.srovnator.cz
Nejlevnější povinné ručení 2015 http://www.povinne-ruceni.com
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Náhodou některé věci jsou odolnější než se zdá. Už mám 3x!! vypranou 16gb flashku a stále funguje. Ale třeba předchozí mi spadla do kafe a její rychlost je na třetině. Přitom kofejn by měl rychlost zvednout ne? :)
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Tak já se taky přidám s tím, co nedělat... :D
Na mikrovlákno jsem vždycky používal pracího jelena v gelu bez změkčovadel: http://prasky-prani.heureka.cz/jelen-sp ... vek-1_5-l/

Nedávno jsem si řekl, že teda konečně otevřu a vyzkouším Gyeon Towel Wash, když už ho mám.
Zrovna na vyprání byl ručník a dvě syntetické mycí rukavice, tuhle trojku vždy peru zvlášť. Všehovšudy obsah pračky za jedenáct stovek, na pokusy lepší jsem si vybrat nemohl :D
Drobnost, co jsem udělal: Místo toho, co je přesně v návodu:
"nalijte towel wash, 30ml na pračku, tam, kam mormálně dáváte prášek",
já zvyklý z pracích gelů (a kapslí atd.) jsem to prostě nalil do bubnu přímo na tu špinavější z rukavic. A dokonce jenom 20ml (měřeno odměrkou) protože prádla bylo jednoznačně míň. A to byla chyba pánové... :lol1:
Po dokončení pracího cyklu uvnitř skrz sklo jenom bílo, nic víc. No prostě šíleně pěny :D
Musel jsem třikrát (!!!) pustit máchání s následným odčerpáním, abych vůbec mohl otevřít pračku a nevypustil na sebe tu hromadu pěny (i tak pořád něco vyteklo). Po vymáchání a vyždímání té pořád pěnící rukavice jsem to už dal jen odstředit. Suma sumárum operace asi na 3 hodiny...
Rukavice i ručník jsou královsky čisté, mám pocit, že výsledek je ještě lepší, než ten jelen. Za mě super produkt, zatím mám ještě trochu toho Jelena, tak pak zkusím někdy udělat přímé porovnání.

Ale teda Towel Wash určitě lijte do zásobníku na prací prášek :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nedalo mi to :D

Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět