Nákup po internetu

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Takový reakce jsem teda nečekal :D Škrabi, to nebylo nic proti tobě ani nic proti eshopu i když to tak mohlo vyznít. Záměrně jsem to poslal do sekce "aneb jakou kravinu jsem udělal". Záměrně jsem ani neudal jméno eshopu ;) Sám nečekám, že by mi ty kola vzali zpět, když už jsouš nazutý, ale kdo ví. Chápu, že chybu udělá každej, proto jsem nikoho nejmenoval a psal jsem to jako kritiku své vlastní blbosti. Ano, zjistit, že mi přišly špatný gumy měsíc po dodání a po tom, co jsou nazutý, je pozdě, ale jak jsem to měl zjistit dřív, když jsem doma nebyl a fyzicky ty pneu neviděl ;) To, že jsem se tam snažil dnes dovolat, bylo spíš na dokreslení toho, že jsem se to snažil jned řešit, než že bych ten shop chěl nějak kritizovat. Na webu maj napsanou pracovní dobu (po-pá), ale když tam mají uveden telefon, tak proč nezkusit zavolat hned...

Prostě a jednoduše to berte jako ponaučení pro všechny. Vždycky jsem bral kontrolu zboží hned při dodání jako samozřejmost, ale jednou člověk něco pošle tak, aby to převzal někdo za vás a hned se stane tohle :D Ve výsledku svou vlastní zkušenost stejně ničím nenahradíš :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
dasauto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 06 úno 2014, 19:12

Ještě z toho plyne ponaučení.Líp se učit aby člověk nezkončil někde ve skladu pneumatik :lol1:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Trochu jsem pozapomněl sdělit jak to vlastně všechno dopadlo. Celá anabáze trvala 4 týdny a cca první tři se vlastně vůbec nic nevyřešilo. Volal jsem každý týden asi tak dvakrát. Pořád tam někdo nebyl, někdo to odpovědnýmu člověku (ne)předal a že se mi ozve atd. Nakonec jsem se „nechal“ popřepojovat ke člověku, který opravdu začal problém řešit a na rozdíl od těch předchozích tam nebyl jen na okrasu. Všechno se ještě zbrzdilo, jelikož se jim prý ztratilo několik zásilek, ale nakonec si zuté, nejeté pneu odvezli a mě přivezli pneu správné, tedy Conti TS850 :thumbup: Happy end, že by se za něj nestyděl nejeden srdcebolnej americkej biják :lol:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

No tak to dopadlo goood :) Trochu prehnana reakce skrabi, jeste ze mate ten napor jen 2x rocne jinak bych to videl na pravidelny prisun lexaurinu :D, kazdy miva v praci pretlak netreba se hroutit, ja to mam treba rad me se tak lepe pracuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jkubxxx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 23 říj 2015, 18:56
Bydliště: Poltar SK

Otec si nedal povedat a objednal RENUMAX na skrabance :threaten:
Aspon vysavac je v poriadku a funguje,RENUMAX NIEEEEEEEEEEE :dash: :ireful:
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Zkoušeli jste to?Tak prosím stručně napiš jak to funguje nebo spíš nefunguje.Ta reklama vypadá jako zázrak,samozřejmě tomu nevěřím.To by opravdu lakýrnáci neměli co dělat.Taky jsem jednou koupil podobnou kravinu,ale stálu to jen 500 Ck
Jkubxxx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 23 říj 2015, 18:56
Bydliště: Poltar SK

Skusal som to je to biela pasta no skor riedky krem,naniesol som to na skrabanec a nechal posobit podla navodu.Potom utrel a nic,skrabanec tam ostal. :(
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Ďík, ja myslel že to bude funfgovat aspoň na 20 procent na jemné škrábance.Že je někom nežaluje pro klamavou reklamu nebo nerozbije hubu.
Odpovědět