Nákup po internetu

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Možná ten titulek zní obecně, ale obecné to téma je. No k mé blbosti. Objednával jsem si pneu na netu od dodavatele, od kterého jsem bral dříve cca 5 sad a vše bez sebemenšího problému. No, jelikožjsem většinu čase ve škole, nechal jsem to poslat dom. Gumy přišly, rozměr seděl. Táta je hned nechal nazout. Dneska jsem se jal vyměnit letní za zimní. Sundal jsem první kolo, vzal zimák a hned od pohledu, jak se pneu vynořila ze stínu, jsem zjistil, že místo Conti TS 850 jsem dostal Matador MP54. Hned jsem volal zpět, ovšem v sobotu se nepracuje, takže čekám na odpověď v mailu. Jaké z toh plyne ponaučení? I když jste s dodavatelem neměli nikdy problém, vždycky si pečlivě zkontrolujte, co vám došlo ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Tohle je teda dobrej úlet, poslat úplně jiný zboží...
Uživatelský avatar
Škrabi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 02 bře 2013, 12:46
Bydliště: Praha 9

Tak tady se zastanu e-shopu ,protože v něm dělám.Teď je takový nápor objednávek,
že jsem v práci 15 až 18 hodin. Nejen balím pneu, přebíram nové pneu ,dělám faktury a vydávám pneu na osobní odběr.Pokud ti spočítám kolikrát mám denně pneumatiku ruce, je to nějakých 6500 pneu to je 3,5 kamionu.
Do toho musím poslouchat od nějakejch DEBIlLŮ ,chytrejch jako jsi ty, jak si můžu dovolit jít na záchod,že kvůli tomu na mně musí BLBEJCH pět minut čekat.To je vrchol lidskýho hienyzmu.
Uvědom si ,že všude dělaj jenom lidi ,chybu může udělat každej, mě se to stalo taky a
můžu ti s klidným svědomím říct,že se za to vůbec nestydím.
Obzvlášť to sedí od člověka, co si nechá objednávku na poslední chvíli a přitom si sedí celý den ve škole a ještě pořádně na práci nesáhnul ,a když jsme u chyb a ty chodíš do školy určitě jsi dostal horší známku než je jednička,takže jsi něco TY taky něco pokazil.
Kritiku si nech,až se ten e-shop k tomu postaví zády.
A jestli ti jde o to ,že ti v sobotu neberou telefon ,tak ty lidi maj taky rodinu.
Konkrétně u mě ,je to jediný volný den v týdnu, zítra to jest v neděli ,to pochazí od slova NEDĚLAT ,jdu do práce,aby takový jako ty ,měli v úterý doma pneumatiky. Mimochodem, byl jsi dnes ve škole?Pochybuju !!! Zítra ?
A taky můžeš být rád ,že jsi vůbec dotal balík s gumama, protože
přepravní společnosti DPD,PPL a IN-TIME se kterými jsem ve styku a troufnu si říct ,že i další.Tento nápor nezvládají, to samé bude i před vánocema.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Taky ti nenadává ani nic takovýho, nevim proč to děláš ty.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Kluci zas bych to tak neprožíval hlavne se tady nepoperte :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Proboha, to je reakce... Prostě napsal, co se stalo, neposlals mu nakonec ty pneu Škrabi ty? :D :D

Prodejce si naúčtuje pneu A za cenu A a dodá pneu B za cenu A... O tom, že chyba prodejce bude zákazníka stát čas a další poštovné (a třeba ne a eshop mu zaplatí jak dopravu zpátky, tak novou dopravu k zákazníkovi za správné zboží) netřeba polemizovat. Ano, jsme lidi, třeba se k tomu tak prodejce postaví a třeba ty vícenáklady prostě nechá na zákaznikovi, což moc ok není.

To, že někdo chodí do školy automaticky neznamená, že si nemůže vydělávat vlastní peníze. Stejně tak to neznamená, že pokud od někoho nakoupí nějaké zboží, že jsou ty peníze nějaké "horší" než peníze od někoho kdo je v práci 15-18 hodin denně a vyřizuje objednávky zákazníků, sedí u kasy nebo jezdí po poli s traktorem. Nebo snad jo? :roll:
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Tak ono stane se. Nemělo by, pravda, ale bohužel jsme jen lidi. Ani nepočítám kolikrát si někdo stěžoval, jak mu místo trička velikosti L došlo XL a podobně, ale i mně se už stalo, že jsem dostal místo třech lahví dvě a namísto kýble o objemu 22 litrů menší o objemu 17, který měl v kódu zboží jednu jinou číslici. Na druhou stranu já se taky můžu seknout při expedici zboží dnes a denně (nebo i někdo za koho nesu odpovědnost) ale hlavní je, v klidu se domluvit, kde se stala chyba a danou situaci ke štěstí všech vyřešit. Howgh.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zajímá mě jak to dopadne,když jsou ty pneumatiky už nazuté. Nejspíš je zpátky nevezmou. Všimnout si,že jsou to jiné pneu až když dáváš kola na auto je dost pozdě...
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Taky si osobne myslim, ze uz je zpatky nevemou, kdyz byly nazuty :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Copak se to pozná? Spíš je hlavní, že se s nimi nejelo...
Focus RS Mk1
Odpovědět