"super" nápady

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

To s tím odstraňovačem asfaltu se mi stalo taky - dá se to nějak vyřešit? Resp. na starém Renaultu co jsem měl jsem přestříkal spodky dveří (koroze - vybroušení - tmel - lak) a po aplikaci VP Tar Glue (nebo jak se to jmenuje) to začalo barvu rozpouštět...
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Rocco píše:Mě jednou takhle vycvičil TAR od Gyeonu.
Po aplikaci na červenou Octavii I. začalo auto u předního blatníku a prahu řůžovět.A samo ty stékance také....po namočení to zmizelo,ale jak to uschlo,tak se to objevilo znovu.
Tak jsem to musel také odleštit.
Důvodem byla asi samo-domo oprava a nezalakovaná červená barva neznámého původu.
Tak jednickova octa s pastelovou barvou nemela bezbarvy lak. Proto taky ted treba cerveny jednickivy octy a felucie jsou spis ruzovy :-D
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

To je sice fajn,ale to by musel ten TAR takhle reagovat všude...tady to bylo jen na tom jednom místě. :)
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Cudl píše:Tak jednickova octa s pastelovou barvou nemela bezbarvy lak. Proto taky ted treba cerveny jednickivy octy a felucie jsou spis ruzovy :-D
Když se o to staráš,tak je to v pohodě. Samozřejmě když to auto myje někdo jednou do roka,tak k tomu dojde,ale dá se toto jednoduše rozleštit,narozdíl od zalakované červené...
Uživatelský avatar
pripadovak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 13 kvě 2013, 23:09
Bydliště: Slaný

Kmoda píše:Když se o to staráš,tak je to v pohodě. Samozřejmě když to auto myje někdo jednou do roka,tak k tomu dojde,ale dá se toto jednoduše rozleštit,narozdíl od zalakované červené...
Podepisuji, ztráta pigmentu v červené je jedna z nejvíc frustrujících věcí, když víš že by to šlo, ale taky víš že pomůže akorát celolak :cray:
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Dal jsem si věci na rychlé umytí do kybliku a postavil v předsíni, abych si je ráno nezapomněl vzít. Ráno jsem zjistil, že rozprašovač W5 na kola jsem tam dal tak, že tryska presahovala okraj kybliku a protekl přes ní čistič až na podlahu. Půl roku stará plovoucka je teď hezky matná :/
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Kuban
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 24 led 2016, 22:37
Bydliště: Dc

Volal mi otec,ze ten sampon je nejakej divnej,srazil se už 2x při naliti do kyble..Nechal jsem to být,včera jsem mu privez ze zásob a zeptal se ho,jestli má ještě původní flašku,ze mu odleju..Podal mi prázdný obal od Gyeon Tire :dash:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ou to zabolí :(
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alespoň si naimpregnoval všechna těsnění :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Kuban
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 24 led 2016, 22:37
Bydliště: Dc

Ani jsem se neptal,jestli tím myl auto,neměl jsem slov :D Radši jsem mu dojel pro Mr.pink místo maxi suds :thumbup:
Laconi:no,půlka tam ještě byla,naposled jsem mu dělal kola já :smile:
60let,a bude hůř :D
Odpovědět