"super" nápady

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Máte taky někdy "super" nápady, kterých jste pak litovali?

Třeba můj nedávný. Mám super zkušenost s Gyeon Tire. Drží na pneumatikách fakt dlouho.
Tak jsem po negativních zkušenostech s CG mat renew, se rozhodl že vyčistím gumové koberečky a ty naimpregnuju právě Gyeon Tire. Jo, efekt super. Vypadalo to dobře, dal jsem do auta. Na druhý den nastoupím, jedna noha už v autě a a málem jsem si rozbil hubu. Ono to klouže, nečekaně. :D
Vydrbal jsem to APC a ono to furt klouzalo. Ten coating drží fakt dobře. V tomto případě to bylo spíše špatně. :D Až teď po cca měsíci to konečně slezlo.

Takže neimpregnujte gumové koberečky, a když už tak hlavně ne něčím co drží dlouho. :D
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

já jsem podobně impregnoval koberečky 303 aerospace protectant a efekt byl stejný...
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já to vyzkoušel jen na zadních s perlema a taktéž :D naštěstí jen vzadu a drželo to tam statečně okolo roku až do prodeje v červnu :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

:D aspoň nie som sáám :D našťastie to nebol tak super prípravok ale po pár nastupení to bolo už ok :D horšie bolo to že sa mi aj pedále šmíkali :D
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Jak něco funguje, tak do toho nehrabat - použitelné na všechny životní situace :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Když jsem si chtěl urychlit práci, tak jsem si nastříkal nějakým tar removerem panel a rozetřel to clay bklockem. Ten to samozřejmě nerozdejchal. Vzhledem k tomu že jsou ho použil asi 3x před tím a stál 6kil....
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Lepil jsem si na bilou octavii III predni sklo. Na krajich jsem dal lepidlo vice na kraj a pri pritisknuti na karoserii se nevzhledne roztahlo k cca 2cm na vysku k A sloupku. Jelikoz jsem prerfekcionista a auto melo najety cca 3000km,rozhodl jsem se,ze tuto nedokonalost odstranim pomoci sterecku a nitro redidla. Vysledek byl roztahnuty lepidlo v cele mezere u A sloupku.... po 5min nadavani a pul krabicce cigaret me napadlo naredit to nitrem a pičifukem na kompresoru ( 2pist orlik 300) prilozil jsem pičifuk do spary,pres to pritisknul hadr a foukal. Mezi sklem a A sloupkem to bylo uz prijatelnejsi. A potom jsem se podival na strechu nalestenyho kombika.... cela poseta cernyma teckama lepidla... od te doby rezim heslo "to je v toleranci" :dash: 8-)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Na jaře jsem přezul, zimáky pořádně vydrbal a natřel tradicí..včetně běhounu :D Myslel jsem, že se to přes rok vsákne a zmizí, ale chyba :D Mastný jak hovado.. myslel jsem si, jak při první jízdě dám pár ostřejších koleček na parkovišti a ošoupu je..jenže ono pršelo, vyjel jsem opatrně z parkoviště a šup, nedostal jsem přednost..no klouzal jsem se hezky, nic se nestalo, ale buď na běhoun nedávejte nebo před nasazením něčím šetrným odmastit :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

:D Tak to je fakt "super" nápad impregnovat běhou pneumatiky.
Něco podobného se stalo i mě. Koupil jsem fungl nové pneumatiky. Byly to Goodyear eagle F1 asymmetric 2. Sportovnější pneumatika, tak první co mě napadlo hned po vyjetí z pneuservisu bylo, že bych to mohl vyzkoušet jak to drží ty nové pneumatiky oproti starým. Hned jsem tomu dal čočku a letěl jsem bokem. :D Po ujetí 10-20km držely tak, jak měly. Asi to potřebovalo jen sjet nějakou tu vrchní vrstvu.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Znám člověka, co impregnuje i běhoun pneumatik pravidelně... :-(

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
Odpovědět