"super" nápady

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Odpovědět
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chuť nevím k čemu přirovnat...chutná to podobně jako to smrdí... :D
Mr.Bean píše:blue gel. Na chut
zajímavá pasáž :D tak dobrou chuť
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jelikoz jsem mel v zari nehodu (pravej bok spodni rejha od lemu z renault thalia,vrchni poskozeni od plastoveho zrcatka z thalie) a na dilne bylo vyjmecne me auto,tak jsem si rekl,ze to preliznu jen lokalne v miste poskozeni. Jelikoz skrin s naradim jsem mel hned u poskozeni,tak diky me lenosti padla volba na vzduchovou rotacni lesticku s 80mm unasecem, 3M vroubkovanym kotoucem, 3M zelenou CUT pastou. Nanesu vice pasty na kotouc, pokladam pastu na stul a dotkul jsem se pupkem spoustecem lesticky. Takze ja od pasty,auto od pasty a dilna od pasty. A zrovna moje oblibeny tricko!!! :threaten: ale dilo se povedlo. Nakonec ty hologramy lehce preliznuty 3M finishem a vzduchovou excentrickou Rupes 12mm s 120mm jemnym 3M kotoucem. A s tou pastou se mi to nestalo poprve u vzduchovych lesticek :rofl:
Přílohy
IMG_2017-01-23_09-16-07-1024x1024.JPG
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Zas mě napadlo že bych mohl ušetřit... :D Ano, už teď to zní debilně.
Dostal jsem nápad, že bych mohl pořádně vyčistit látkové koberečky (tady je vše ještě v pořádku) a naimpregnovat impregnací proti vodě na stany a jiné outdoor věci. 400ml sprej stojí 130,-. Už při stříkání jsem si říkal že to asi nebude nejlepší nápad, ale co, když už jsem to koupil, tak to nastříkám. Smrad klasický jak nějaký lak ve spreji. Pro jistotu jsem nechal koberečky pověšené venku 12 hod. a pak dal do auta aby se odpařil smrad.
Druhý den otevřu auto a bylo to jako kdybych vylil v autě ředidlo nebo něco podobného. :dash:
Koberečky jsem sice dal na 24 hod. ven aby se vyvětraly, ale pomohlo to jen lehce. Smrad se vsáknul do interiéru. :bad: :( Ach jo, doufám že za nějakou dobu se to nějak samo odpaří.

Ponaučení pro ostatní. Nevím jestli detailingové impregnace na textil (třeba Gyeon fabriccoat) bude mít nějaký zápach, ale očekávám že ne. Nešetřete a kupte si přímo impregnaci na textil určený pro detailing.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

:D dobre vedet, nikdy jsem nezaznamenal, ze impregnace na stany tak smrdi. Pravda, do auta jsem ji nikdy nepouzil :D
Btw kberecky a sedacky osetrene 303 fabric guard zustaly 24 hod mimo auto a pak uz vubec nesmrdely...
weet
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 29 bře 2016, 22:41
Bydliště: Praha 10,UL

tak mi prasklo dno od gyon TARu :( uplně nová originál flaška (koupená tenhle únor)

nouzově jsem to dal do petky, teď přemýšlím do čeho to přelejt ... napadla mě sklenice od okurek

jsem rád že jsem měl rukavice :)
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Gyeoni uz maj pripraveny novy lahve. Bohuzel ty novy byly pouze jen pekny. Tim jejich vyhoda koncila. Doporucuji vsem, kdo maji nove lahve, at prekontroluji jestli na dne nejsou mikropraskliny, pripadne prelejou do neceho jineho. A pak pozor na dolni hranu, ktera ma tendenci praskat i pri malem narazu. Nebo ji dokaze prorazit nezkraceny rozprasovac
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Je možné nafotit tu "novou" lahev? Vím houby, jak vypadala ta stará :D
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

http://gyeonquartz.com/
maj je tam na uvodni strance - jsou na te lahvi jakoby hrany pripominajici krystal kremiku (pro me teda :D ), stare lahve byly proste hladke.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tyhle nové lahve mají ovšem nevýhodu v tom, že jsou strašně křehké a nejednou se stalo, že někomu praskly. Myslím že výrobce už pracuje na pevnějších.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

HonzaD píše:http://gyeonquartz.com/
maj je tam na uvodni strance - jsou na te lahvi jakoby hrany pripominajici krystal kremiku (pro me teda :D ), stare lahve byly proste hladke.
Díky, všechno, i objednané letos, je v těch původních lahvích :D
Odpovědět