Vystupenie hologramov

Příhody z detailingu vážně i nevážně.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Leštit venku pod stromem asi neni to pravé ořechové :(
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

leštit venku je špatně
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Já sice mám malou garáž,ale zatím jsem tam vždy s autem zajel,byť mi třeba koukal zadek cca 30-40 cm z vrat,ale leštím jedině tam....na dvoře se bojím,že se zvedne vítr a bude průser......prach je mrcha. :(
A v prašném prostředí leštit je opravdu sebevražda...co odleštíš,tak prachem pod kotoučem uděláš znovu....proto si ty hologramy nejspíše neodstranil.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Tak já jsem ještě pořádně nelestil, ale myslím že při zvýšené opatrnosti se dá leštit i venku. Asi ne celý auto na jeden zátah ale díl po díle. Určitě i tady na fóru je dost t lidí co lesti venku. Ja si na to chci koupit party stan aspon 3x5 m
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No ja teda nevim, tata mel dlouho cernyho (metaliza) superba a i kdyz jsem mu ho casto myl dost na prasaka, tak tohle jsem proste nevyrobil. Jinak behajici/skakajici kocky po kapote jsou zlo a mam s tim taky problem, ale zadnou zasadni skodu to nenadela, pokud to neberou vylozene driftem (coz nekdy s mokrejma packama berou). :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Frankie píše:čao chlapi, je možné, že po vyleštění oranžovým kotoučem + menzerna 400, potom zeleným kotoučem (dodo) + manzerna 400, a potom bílým superfinish rupes + lime plus, by se mi nepodařilo po 7 hodinách leštění odstranit hologramy?

Bohužel jsem leštil pod stromem, takže na autě bylo pořád prašno, takže možná při odlešťování tý menzerny nebo lime, jsem je znovu nadělal?

F.
Teď je otázka, jestli to jsou hologramy nebo obdoba toho, co bylo v úvodu na fotkách. Pokud to, co je v úvodu, tak bych hledal chybu při utírání pasty. Ale jestli to jsou hologramy, tak by mohl být problém jak s prachem, tak s i s tím, že by LP nemusel být dostatečný na hologramy po FG400. Druhá možnost by vypovídala o tom, že by vystoupily na světlo světa až po pár dnech, týdnech ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Frankie
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 05 úno 2015, 19:19

BigBang: spíše se to podobá tomu, co je na počátku na fotkách. Co jsem tedy udělal za chybu? Jak jsem měl jinak stírat tu leštěnku?

Děkuji
F.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

zkusit změnit utěrku nebo zkusit stříknout ipu, apc, vodu, prostě něco k tomu ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Mam cernyho SII. Tohle se mi stava taky po par mesicich cca 4mesice od 1.stupnoveho leštění. Mame hodne tvrdou vodu u nas a utirat to proste musim :dash: hologramy z utirani mi dela ale rucnik od gyeonu. Nesaje vodu,jak bych si predstavoval,ale dela mensi tahy za sebou. Rucnik jsem vypral jelenem a stale stejna vec. Ta cerna je na tu udrzbu proste zlo. Ale jiny auto,nez cerny a nebo bili proste mit nebudu. Jen porsche je stribrny tam mam klid :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Tak sus prikladanim a ne tahanim ne? Me to tahem nikdy neslo, zustavaly stopy i na cerstve navoskovanym aute
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět