Úvodem - Detailing Club ČR

 

Nevíte komu svěřit do péče Váš vůz? Zde najdete prezentace doporučených detailingových firem a detailerů. V této části najdete informace a aktuality k tomuto projektu.
Uživatelský avatar
Od soray
#18214
Představujeme vám nový projekt - Detailingclub DOPORUČUJE Obrázek
O co se jedná? Tento projekt je primárně určen všem, kteří chtějí někomu svěřit svůj vůz na kvalitní péči. V této sekci najdete prezentace detailerů, jejichž práce dlouhodobě sledujeme (a kvalitu práce budeme dále sledovat) a považujeme jejich práci za kvalitní. Dále tímto projektem chceme podpořit mladé detailery, kteří mají zapálení pro detailing, dokáží odvést velmi kvalitní práci, ale mají omezené prostředky na svou prezentaci. Prezentace zde je zcela zdarma a zejména kvalita odvedené práce bude podmínkou pro zveřejnění a udržení v této sekci.

Na startu projektu vám představujeme první 4 firmy a věříme, že se seznam postupně rozroste. Podmínky pro vstup do společnosti doporučených detailerů budou brzy zveřejněny.

V prvních dnech se budou ještě dolaďovat detaily projektu, prosím proto o shovívavost :)
Uživatelský avatar
Od soray
#36339
Dnes jsme do klubu doporučených přidali Glossworks Detailing ze Slovenska. Peterovi gratuluji, jeho práci sleduji delší dobu a myslím si, že doporučení je zasloužené :thumbup: Budu se těšit na spolupráci.

Další změnou bude přejmenování ProDetail na CleanFreaks. "Facelift" by měl proběhnout dnes, po dodání podkladů.
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]