♥ Wax it ♥ VW Corrado - DJ Supernatural

Sídlo: Chomutov, ČR
WWW: www.facebook.com/WaxitCarDetailing
Email : waxit@email.cz
Telefon: +420 736 287 820
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Moc díky za komenty, jsem rád, že se líbí :)

Auto i majitele už znám strašnou spoustu let, dělali jsme spolu modelařinu. Navíc se dost točím už delší dobu v "tuningové" scéně takže je to i o tom znát ty správné lidi. Auto bylo koupeno na staticu a Brock B1, potom se pořídil vzduch a BBS RM, ale ty nevyhovovaly, tak se pořídily tyhle BBS Rennsport. Na letošní sezonu se nasadily akorát širší límce.

Jinak dík za chválu, ale tolik práce na tom nebylo. Jak už bylo řečeno, auto je v super stavu, takže jsme ho spíše jen tak oživili, aby vypadalo dobře i na přímém slunečním svitu :) Majitel používá hromadu kosmetiky od Meguiars, takže po zdlouhavé diskuzi doufám, že zkusí něco trochu lepšího, třeba něco jako Supernatural apod..

Jinak Corsa OPC byla místní obyvatelky.. Výjezd byl bohužel velice úzký, takže pří výjezdu slečna zedřela komplet celý dveře o betonovej rok baráku :D No radši jsem tomu nevěnoval pozornost.. nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo brečet :D
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Chudák Corsa :cray: to bych jí pochválil :threaten:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Denny píše:Pěkná práce a krásný auta, osobně mě zaujala i ta bílá Corsa OPC (jestli teda dobře vidím), to je taky pěkná rarita co se jen tak na silnici nevidí :thumbup:
Já podobnou/modrou OPC potkávám docela často, má ji kámoš a je to celé jeden velký pomeranč :D před koncem sezony půjde pod nůž
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Těším se na fotky! :thumbup:
Já si dělal svojí astru OPC a taky tam byl pomeranč a to i přesto, že to bylo pravidelně broušeno kvalitními kartáči v myčce, předchozím majitelem :D Ale papír se mi na to brát nechtělo, kdo ví kam bych se probrousil. FG 400 udělala pro mě uspokojující výsledek :dance3:

Sorry za off topic :shifty:
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

To sis jako dovolil hodně :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prace luxusni, a to auto se mi docela libi i presto, ze nemam moc rad tenhle styling, nebo spise tady ten typ kol a pak to spustit aby to lezelo na podvozku :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

taky to mohl Bejbymu nafoukat, aby se mu líp pracovalo :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Foukali jsme pořád. Jednak to byla zábava a jednak některý místa byly s vyfouklym podvozkem opravdu nízko :D
Odpovědět