♥ Wax it ♥ Škoda Octavia

Sídlo: Chomutov, ČR
WWW: www.facebook.com/WaxitCarDetailing
Email : waxit@email.cz
Telefon: +420 736 287 820
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

" Dneska už jen usínám u prohlížení Detailingworldu"

Tak tohle je super. Lepší jako pohádky. :mrgreen:
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Barva bude nejpíš Modrá hlubinná metalíza, kód 9460 :) Moje oblíbená Škodovácká barva :)
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Tak se mi konečně dostal do ruky rodinnej foťák, takže mám pro vás nálož fotek, jak auto vypadalo předtím :mrgreen:

Do čištění se zapojila i moje desetiletá sestřička a moje úžasně šikovná přítelkyně ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

se musim v Komotau stavit, až budu projíždět ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

No samozřejmě :)
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Ták se trochu popošunem :) Táta dneska domů přivezl nový kola, tak je hned nedočkavě musel nasadit. Bohužel, jak mi bylo jasný předem, nasazený kola budou špinavý.. Takže hevírek a pěkně pojednom sundat umejt nandat.. Dneska jsem stihl jenom dvě kvůli tomu složitýmu sundavání a nandavání aby auto mělo na čem stát. I tak jsem nad tim strávil skoro 4 hodiny, ale konečně jsem vyzkoušel nějaké nové přípravky jako IronX nebo Tyre cleanse od Raceglaze a byl jsem mile překvapen :) Bohužel špína na vnitřních límcích kol byla tak zažraná, takže bych na to musel vyplácat celej IronX, takže zítra přijde na ředu něco o moc brutálnějšího.. :roll: Jinak cenovka za takový kola byla suprová 5000,-, z toho dvě kola nově nalakovaný a gumy Continental se super vzorkem, to jsme nemohli nevzít :)

Přípravky, které byly použity:
W5 čistič disků
Iron-X
APC
Raceglaze Tyre cleanse
Autoglym SRP
Collinite 476s
Meguiars Endurance tire spray
noname kartáč na pneu
noname stětce
noname mikrovlákna
noname houbička na impregnaci pneu


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ultimátní čistič za 39 :D
Obrázek
štětec toho moc nezmohl..
Obrázek
..tak přišel na ředu těžkej kalibr!
Obrázek
a stejně to stojí za hovno :(
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Teda řeknu vám.. ta "vůně" zkaženejch višní je opravdu jen pro fajnšmekry :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
I po druhé aplikaci IronX stále špatnej výsledek.. Takže příště přijde přijde na řadu něco drsnějšího :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Na toto jsem se těšil jak malé děcko :) ..a byl jsem mile překvapen, sračky z toho tekly neskutečný! :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
..a jedna umělecká na závěr :)
Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Moc se tomu dolu nechtelo :shock:
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

To teda ne :roll: Napadlo mě to celý obrousit, fouknout stříbrnou, zalejt lakem a pořádně zavoskovat..
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tos e divím že to ironx nesundal. Měl si i nějaký TAR odstraňovač? Já bych byl asi barbar, ale vzal bych normální benzín na nějakou hadru a očistil ten největší marast tím. Ironx si s tím stejně neporadí, ten je jen na železo a to jsou podle mě asfalt, olej a další různé kapaliny z auta. Nebo lehce dávkovat kyselinu na kola.
Ten tyre cleaner mě fascinuje a jak každý dostane z té gumy úplně napěněné bahno. Taky budu muset přikoupit.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Odstraňovačtéru a lepidla nemam, spoléhal jsem na ironX. Ale časem chci pořídit Trix, abych sundal dvě mouchy jednou ranou :D Zatím budu barbar a další dvě kola vezmu natvrdo něčim ošklivym :) Jinak ten Tyre cleanse mě taky moc fascinuje, ale já jsem takovej hnidopich, že i na potřetí mi to pouštělo docela slušnou špínu..
Odpovědět