Felicíta aka muzeum

Sídlo: Hodonín, ČR
WWW: www.facebook.com/mytiauthodonin
Email : mytiauthodonin@seznam.cz
Telefon: +420 606 300 056
Odpovědět
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Známý chtěl feldu posílat do světa, tak jí dopřál kosmetiku, aby jako celek vypadala jak si zaslouží, jelikož interiérově i mechanicky je neskutečně zachovalá. K autu: Původně to neodpovídalo najetým km, ale spíš tak na minimálně 100-300tkm-lak byl hodně domletý od nešetrného umývání(není ruční mytí jako ruční mytí na to bacha) tak jsem s tím začal něco dělat :) Auto jevilo známky péče, tudíž nějaké zablácené nepřijelo-podběhy čisté jak kdyby se umývaly včera :D Leštění proběhlo ve vícero stupních=odstranila se drtivá vetšina poškození a dodal velmi vysoký lesk a zabralo to několik dnů. Při leštění jsem řešil problém s leštící pastou, kdy jsem vystřídal postupně několik finišovacích past a osvědčila se až 5. v pořadí. Pasty po sobě nechávaly pěkný lak, ale mikroskopické škrábanečky viz jedna fotka v albu. Proč to píšu? Protože si laikové či začátečníci myslí a žijí v domění jak je snadné vyleštit auto. Stačí vzít nějaká leštěnka, nějaký kotouč a nějak to přeleštit...jenže tak to bohužel není, kdyby bylo, leštil a odváděl by kvalitní práci každý druhý...jenže realita je taková, že jen 1z10 lidí co leští, leštit skutečně umí a z toho plyne, že natrefit na opravdového odborníka jen tak náhodou je prakticky nemožné(za nějakého mistra se nepovažuju, aby si někdo nemyslel, jak ze sebe dělám machra, ale rozhodně ani nepatřím mezi lidi, co obor leštění kazí) Jen taková vsuvka na zamyšlení, jelikož většina lidí neví, že ve výsledné kvalitě leštění mohou být rozdíly a to často velmi propastné. Zpět k autu: leštilo se tedy více stupni pro dosažení zadání majitele.




















Omlouvám se, ale popisky se mi fakt psát nechtějí...kdyby to bylo 5 fotek tak cajk :pardon:

Hotovka:







Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět