Školení kvalitního voskování

Sídlo: Hodonín, ČR
WWW: www.facebook.com/mytiauthodonin
Email : mytiauthodonin@seznam.cz
Telefon: +420 606 300 056
Odpovědět
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Auto už přivezl umyté, a chemicky dekontaminované, tudíž stačilo opláchnout od prachu z cesty a usušit.
Sušení vzduchem je fajn zvlášť, za předpokladu funkčního vosku.


Po oplachu a osušení se přejelo do tepla a následovala mechanická dekontaminace+leštění/čištění laku+tuhý vosk a nanášel si tekuté stěrače dodo(u tohoto úkonu jsem mu zachránil výsledek práce, jelikož chtěl na sklo nanášet a ještě nebylo perfektně odmaštěné-to byl kritický nedostatek, byť snadno přehlédnutelný)


Při individuálním školení jsme si ukázali i vysvětlili v rovině teoretické jak správně auto ošetřit voskem a úkony předcházející samotnému nanesení vosku.
Při tomto školení(teorie+praxe) jsem naučil mechanickou dekontaminaci, ruční leštění(čištění laku) a nanášení+buffing tuhého vosku collinite 476s bez nějaké histerie, která panuje mezi 90% lidmi z jeho používání.
Pán/kamarád byl naprosto spokojený a sám mi řekl, že podle informací z internetu by to tak dobře,rychle a snadno nenavoskoval.
Při tomto školení jsem si potvrdil, že informace přečtené na internetu(i tady) jsou fajn základ, ale nevyrovnají se osobnímu přístupu při školení, kdy se dozvíte mnohem více informací, především ty správné- použitelné a hlavně fígle, které vám ušetří zbytečné vyhazování peněz, času a hlavně nervů, protože to je nejcennější a nejdůležitejší-práce musí bavit.

Ohledně vyhazování peněz: Podrobně jsem ukázal jak vosk nanášet a po vzorovém dílu jsem ho už nekontroloval(v dílně jsem uklízel a při tom jsme kecali)
Po dokončení 2 vrstev voskování ubylo z 250g 5cm plechovky asi 1cm(tj 50G), což je asi 130,- kdežto při dodržení mých rad, by spotřeba byla asi desetinová tj minimálně stovka ušetřená jen na vosku+ušetřený čas při nanášení,buffingu.
Další věc, která mu ušetří do budoucna penízky je práce s clayem, naučil jsem jak clay už nikdy z ruky nevypadne...každý ví kolik peněz utratil za claye, které mu spadly na zem a vyhodil do koše.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět