Uživatelský avatar
Od soray
#19983
Představujeme vám další projekt – Encyklopedii detailingu.
O detailing jako takový se zajímá stále více lidí, což nás velmi těší. Jak víte, pro nováčky tu máme téma, které je díky rostoucímu zájmu plnější a plnější, až se stalo nepřehledným a v podstatě k ničemu. Sleduji to již od počátku nějaký ten rok a před několika měsíci se mi urodila v hlavě tato myšlenka. Encyklopedie bude prozatím rozdělena do 2 částí.
První část bude formou rejstříku obsahovat popis všech možných pojmů z oblasti detailingu (např. co je clay, co je hologram (Bejby, nechceš sepsat článeček? :-D), co je detailer, atd.
Druhá část bude obsahovat postupy, návody a hlavně videonávody.
Bude to velmi časově náročné, takže uvítáme jakoukoli iniciativu a pomoc. Ostatně časová náročnost je hlavním důvodem, proč toto nebylo vytvořeno již dříve. No a protože na to ten čas nemám bohužel ani dnes, bude mít správu tohoto projektu plně v rukách náš moderátor Laconi :) Pokud budete mít nějaký námět nebo budete chtít pomoci, obracejte se v první řadě na něj.
Laconimu chci moc poděkovat, že se toho ujal a předávám mu slovo :thumbup:
Uživatelský avatar
Od Laconi
#19984
Ano, je to tak, díky Martinovi za výborný nápad a také za to, že mi dal šanci se tohoto projektu ujmout a starat se o něj. I já vás tedy vítám u projektu Encyklopedie detailingu, který má za cíl poskytovat informace především pro nováčky v oblasti detailingu tak, aby nalezli všechny důležité rady a postupy na jednom místě. Tak jak již Martin zmínil, součástí by měly být i fotografie produktů a postupů, časem určitě i instruktážní videa a další, to vše přehledně rozděleno do tématických sekcí. Cílem by měl být "živý" projekt který se bude neustále rozrůstat a rozšiřovat a který bude sloužit všem členům Detailing Clubu, pro které je detailing a vše kolem péče o automobily koníčkem nebo dokonce životním stylem.

Na uživatele kteří se v problematice pohybují delší dobu a vědí spoustu věcí, mám na vás velkou prosbu. Kdokoliv bude mít nějaký komentář, doplnění, opravu nebo návrh na rozšíření k tématům co se budou v encyklopedii objevovat. Kdokoliv bude chtít přispět článkem, zkušeností, fotkama nebo něčím, co pomůže k rozvoji projektu, prosím kontaktujte mne přes soukromou zprávu na fóru nebo emailem (laconi@detailingclub.cz). Jsem moderátorem a koordinátorem projektu, ale rozhodně nechci být na všechno sám, protože zdaleka všechno neznám a neumím, proto prosím vás zkušenější, pomozte se podílet na tomto projektu. Díky všem.
Uživatelský avatar
Od nexus_cz
#20019
Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně.

Článek o clayi jsem si přečetl, je bezva! Možná by jen stálo za to zmínit teplou karoserii, mě se naposledy clay drobil ačkoli byl zcela nový, za vinu to dávám teplé karoserii, v sobotu asi budu voskovat, tak se na to zaměřím.. (asi si raději přivstanu).
Uživatelský avatar
Od BigBang
#20312
nexus_cz píše:Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně...
chtělo by to encyklopedii posunout nahoru, alespoň nad "Produkty" :idea:
#63483
Наша корпорация всегда готова предоставить услуги по реконструкции и очистки водопроводов современным способом гидродинамической прочистки на новейшем парке оборудования. Применение подобного технологии гарантирует возобновление функций стальных труб к исходному уровню, становятся меньше затраты электричества на 20процентов, повышается назначенный срок работы трубопровода на двадцать лет до капитального ремонта, увеличиваются интервалы между профилактическим сервисом.
Осуществляем разные виды работ, как например:
Аварийный ремонт наружного водопровода-восстановление рабочего состояния в течение 24 часов.

В связи с чем выбирают эту компанию?
Значительный прозводственный опыт - более 200 настроенных очистных сооружений в России и за ее пределами, присутствие всех без исключения лицензий и разрешений на осуществление строительно-ремонтных и технологических работ, создание и конструирование экологического, безопасного, энергосберегающего, высокоэффективного промышленного оборудования, гарантийное обслуживание, профессиональный и ответственный личный состав.

Бурение скважин на воду - ремонт водозаборных скважин
Od intidly
#63490
Мы точно знаем, что online-знакомства частенько могут разочаровывать, потому здесь мы создали отечественный вебсайт с одной целью: сделать интернет-знакомства бесплатными, легкими и увлекательными ради каждого. Совершенно не можете найти свою вторую половинку?
Но существует отменная замена этому - веб-сайты знакомств без регистрации в Российской федерации. Вы сможете в удобное вам время найти родственную душу без особых затруднений на этом спец сайте, где массу граждан каждодневно разговаривают друг с другом.Всего пару минуток милого обычного человеческого общения могут до неузнаваемости изменить вашу сегодняшнюю жизнь, в ней, наконец, поселится страсть и удовольствие.
Независимо от того, где вы живете, в России или в другом крае, у вас имеется возможность завести знакомство с мужчиной или женщиной из России.
Для этого не требуется проходить процедуру регистрации на сервисе, чтобы получить доступ к базе данных.


Мы знаем, что онлайн-знакомства обычно они не приносят требуемого результата, именно поэтому мы сделали собственный web-сайт с единственной задачей: сделать интернет-знакомства без оплаты, легкими и увлекательными ради всех абсолютно. Еще не можете найти свою вторую половинку?


Кстати существуют современная замена этому - страницы вэб-сайтов знакомств не регистрируясь в Рф. Возможно в подходящее для вас лично время подыскать родственную душу легко на этом спец интернет-сайте, где массу современных людей повседневно контактируют между собой.Только пару минут милого общения смогут изменить вашу личную повседневная жизнь, в которой, наконец, возникнет страсть и благополучие.
Независимо от того, где вы всегда находитесь, в Российской федерации или в ином крае, у вас имеется возможность знакомиться с мужчиной либо женщиной из Рф.
Для этой цели не требуется проходить процедуру регистрации на портале, чтобы получить доступ к базе данных.
Все записи и знаки заинтересованности в виде подарков останутся конфиденциальными.
Если у вас большое стремление найти вторую половинку как можно раньше, оформите ВИП аккаунт, на котором имеется сервис индивидуальных требований. Тем, кто не любит спешки в поиске близкого человека, способен радоваться приятным общением. Подарите себе надежду стать счастливым.


Сайт знакомств Калуга - Сайт знакомств Ярославль
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]