Uživatelský avatar
Od soray
#19983
Představujeme vám další projekt – Encyklopedii detailingu.
O detailing jako takový se zajímá stále více lidí, což nás velmi těší. Jak víte, pro nováčky tu máme téma, které je díky rostoucímu zájmu plnější a plnější, až se stalo nepřehledným a v podstatě k ničemu. Sleduji to již od počátku nějaký ten rok a před několika měsíci se mi urodila v hlavě tato myšlenka. Encyklopedie bude prozatím rozdělena do 2 částí.
První část bude formou rejstříku obsahovat popis všech možných pojmů z oblasti detailingu (např. co je clay, co je hologram (Bejby, nechceš sepsat článeček? :-D), co je detailer, atd.
Druhá část bude obsahovat postupy, návody a hlavně videonávody.
Bude to velmi časově náročné, takže uvítáme jakoukoli iniciativu a pomoc. Ostatně časová náročnost je hlavním důvodem, proč toto nebylo vytvořeno již dříve. No a protože na to ten čas nemám bohužel ani dnes, bude mít správu tohoto projektu plně v rukách náš moderátor Laconi :) Pokud budete mít nějaký námět nebo budete chtít pomoci, obracejte se v první řadě na něj.
Laconimu chci moc poděkovat, že se toho ujal a předávám mu slovo :thumbup:
Uživatelský avatar
Od Laconi
#19984
Ano, je to tak, díky Martinovi za výborný nápad a také za to, že mi dal šanci se tohoto projektu ujmout a starat se o něj. I já vás tedy vítám u projektu Encyklopedie detailingu, který má za cíl poskytovat informace především pro nováčky v oblasti detailingu tak, aby nalezli všechny důležité rady a postupy na jednom místě. Tak jak již Martin zmínil, součástí by měly být i fotografie produktů a postupů, časem určitě i instruktážní videa a další, to vše přehledně rozděleno do tématických sekcí. Cílem by měl být "živý" projekt který se bude neustále rozrůstat a rozšiřovat a který bude sloužit všem členům Detailing Clubu, pro které je detailing a vše kolem péče o automobily koníčkem nebo dokonce životním stylem.

Na uživatele kteří se v problematice pohybují delší dobu a vědí spoustu věcí, mám na vás velkou prosbu. Kdokoliv bude mít nějaký komentář, doplnění, opravu nebo návrh na rozšíření k tématům co se budou v encyklopedii objevovat. Kdokoliv bude chtít přispět článkem, zkušeností, fotkama nebo něčím, co pomůže k rozvoji projektu, prosím kontaktujte mne přes soukromou zprávu na fóru nebo emailem (laconi@detailingclub.cz). Jsem moderátorem a koordinátorem projektu, ale rozhodně nechci být na všechno sám, protože zdaleka všechno neznám a neumím, proto prosím vás zkušenější, pomozte se podílet na tomto projektu. Díky všem.
Uživatelský avatar
Od nexus_cz
#20019
Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně.

Článek o clayi jsem si přečetl, je bezva! Možná by jen stálo za to zmínit teplou karoserii, mě se naposledy clay drobil ačkoli byl zcela nový, za vinu to dávám teplé karoserii, v sobotu asi budu voskovat, tak se na to zaměřím.. (asi si raději přivstanu).
Uživatelský avatar
Od BigBang
#20312
nexus_cz píše:Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně...
chtělo by to encyklopedii posunout nahoru, alespoň nad "Produkty" :idea:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]