Škoda Octavia 1.6TDI

Sídlo: Celá ČR
WWW: https://www.facebook.com/detailingshopcz/
Email : mjaros@detailingshop.cz
Telefon: +420 602 542 150
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Nahodou je...
Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nekterym autorizakum je to zase sumak nejvetsi, ja jsem nedavno daval oktavku na petiletou prohlidku a vikend predtim jsem delal full detailing (hlavne interier), at to tam nejede jako prase, a nikoho absolutne nevzrusilo ze OII-preFL v roce 2016 vypada jak nova (popravde ani jsem to necekal, kdyz ji byly 2 roky, tak to sice pochvalovali, ale pak rikali "no jo, ale taky ma najeto jenom 20 tis."). :mrgreen:
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Tohle je opravdu vyjímka. Většina autorizáků to opravdu neřeší. Ale když si to vyžádá přímo zákazník, tak s tím nemají problém. V Amondu už taky začali dělat nějaký povlak od Koch Chemie, ale rozhodně tomu nedají takovou péči, jako detailer. Oni na to nemají čas, aby si celý den hráli s jedním autem. O úrovni školení a vědomostí nemluvě. Za to bohužel může vedení... :( :cray:

Měl sem možnost porovnat 2 Touaregy ve stejné barvě. Jeden jsem myl já a druhý z myčky. Hned na první pohled byl viditelný rozdíl v lesku, zbytky lepidel po ochranných foliích atd :cray:
Obrázek
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

wildT píše:Nekterym autorizakum je to zase sumak nejvetsi, ja jsem nedavno daval oktavku na petiletou prohlidku a vikend predtim jsem delal full detailing (hlavne interier), at to tam nejede jako prase, a nikoho absolutne nevzrusilo ze OII-preFL v roce 2016 vypada jak nova (popravde ani jsem to necekal, kdyz ji byly 2 roky, tak to sice pochvalovali, ale pak rikali "no jo, ale taky ma najeto jenom 20 tis."). :mrgreen:
Já když byl v 60.000km na prohlídce tak jsem auto den předtím luxusně vypucoval, mytí, podběhy kartáčem, prahy, kola, na podvozek aktivní pěnu, no zkrátka z toho auta by se dalo jíst, interiér vyvoněnej a mechanik to druhej den přešel bez povšimnutí tak sem ho na to pak ke konci musel upozornit aby teda jako věděl :D :D :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Jenom více takových servisů kde si aut a zákazníků váží, tohle se málo vidí já zažil osobně šudlání u mnohem dražších aut autorizovaných servisů (Jaguar, Mercedes), ale tenhle servis mě příjemně překvapil. Jinak jako vždy super práce a ta modrá fakt vynikla a není tím pádem tuctová Škodovka, kterých jezdí mraky.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

ta ironie, když je Škodovka focená před autosalonem VW :D lesk jak blesk :thumbup:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět