BMW e46 330ci

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamikadze
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: 08 dub 2015, 12:38

Ahoj, tak jsem se konečně rozhodl jsem dát fotky nějaké mojí práce. Chtěl jsem ještě před zimou stihnout přípravu, která spočíval v rozleštění laku + voskování. Barva je CarbonSchwarz metallic, takže na ní je vše vidět.

1 Umytí dvoukyblíkovou metodou - na prasáka vodou s jarem, potřeboval jsem odmastit a dá se použít i jako lubrikace na clay
2 Clay - Valetpro střední clay + Dodo Juice Born slippy
3 Znovu umytí
4 Leštění rotačkou - kotouč chemical guys orange hex logic+ pasta Menzerna FG 400
5 Finiš DA leštičkou - chemical guys black hex logic pad + finiš pasta Dodo Juice Lime Prime
6 Ochrana laku - Dvě vrstvy syntetického vosku Collinite 476s. Jeden den jedna vrstva, a druhý den druhá, ne že bych chtěl den čekat, ale končil jsem první den až pozde večer.
7 Umytí oken - Dodo Juice Clearly Menthol
8 Na okna a kola - Sonax Brilliant Shine detailer

Foto: Bohužel jen mobilovky, nestihnul jsem si ten den půjčit zrcadlovku

ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Interier jsem vzal jen tapecy a sedačky prewashem, zatím jsem neluxoval, už nebyl čas.
ObrázekObrázek

Bohužel už na zimních kolech. Na jaře se chystám na fusso, případně nějakou keramiku jestli si na to troufnu :)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pecka auto,motor, barva, výsledek, prostě super
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Kamikadze
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: 08 dub 2015, 12:38

Děkuju, byl to vlastně muj první takhle rozsáhlý detailingový počin, taky tomu odpovídal čas (možná 40 hodin by to dal) a abych byl upřímný, ani jsem nečekal, že to takhle dopadne.

Pak že rotačka nepatří do ruky začátečníkovi :D . Akorát jsem si teda půjčil bosch orbitku (nikdo v okolí neměl žádnou pořádnou na půjčení) na finiš, tak abych nekecal.
Odpovědět