Work from samot0506

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

OK už to jede nesmí se použít ten náhled dík za radu. :thumbup:
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Pes v aute. Nejhorsi,co muze byt. Ikdyz zalezi na typu chlupu. Ja mel pred tydnem Octavii III. A vsude bile chlupy zapichany. Jezdil tam Jack Russel... 3hod v kufru a koberci s vysavacem,ocelackem,pinzetou, sedivou kobercovkou a rukavici na psi chlupy.... sousitim s tebou Samot :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar Russella máme doma tak zase já vím ó čem mluvíš ty :D Naštěstí to nemuselo být v top stavu prostě tak nějak v rámci možností.hlavně finančních ;) Dnes se snad dostanu na tu moji káru protože se pomalu začíná podobat tomu dovozu co jsem teď dělal a zrovna bude pokračování testu ochran laku.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar tak po delší době sem dám jedny světla z Nissanu X-Trail.Známej kroutil pouze hlavou vůbec nepočítal že to až tak prokoukne :thumbup: Světla jsou pro mne takový relax ke kterému jsem si pustil Five Finger Death Punch pěkně jsem si zatopil a relax mohl začít chyběl mi pouze Bráníček,který jsem si nemohl dát ,protože jsem věděl že musím vyvenčit odpoledne rodinku :drinks:
001.jpg
002.jpg
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

SUBARU IMPREZA WRX na tuto značku mám slabost a když vidím WRX nebo STI tak jsem v transu měl jsem možnost tohohle krasavce koupit ale cena byla mimo moji cenovou relaci.Říkám kámo za ty prachy se prodávají ale musí být více méně v top stavu.Tak původně se dělal pouze interiér a na světla jsem ho ukecával asi hodinu protože byly tak zašlý že nebyly vidět ani žárovky samozřejmě při předání investice do světel nelitoval což jsem mu tedy říkal hned na začátku že je to nutná investice že toho nebude litovat a tak se i stalo.Po zhruba měsíci a půl se mi kámoš ozval že má kupce ale že za ty peníze chce mít i udělaný lak.Dal jsem mu na výběr dvě varianty samozřejmě si vybral tu levnější a to pouhé rozleštění laku.Takže fotky jsem dělal pouze z dálky a žádný detaily se nefotily.Tak tady máte pár fotek.
Přílohy
051.jpg
050.jpg
049.jpg
048.jpg
047.jpg
046.jpg
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar tak na řadu přišla X6 v černé metle a abych se stále nechvástal jak se mi vše daří tak musím přiznat první kapitulaci po 6 letech v detailingu nevím jestli jsem první kdo se k něčemu takovému přiznal veřejně :dash: :blush: Takhle tvrdý lak jsem ještě nedělal a to jsem si myslel že už nemůže být nic horšího než mercedes,který jsem dělal před nějakým časem měl by být taky tady ve vláknu.Zkoušel jsem veškeré možné variace kotoučů a past a stále bezúspěšně abych to dotáhl do top stavu.Dělal jsem plochu 50x50cm skoro hodinu a testoval jsem nej kombo které bych použil ale stále zůstávaly třeba 2-4 hlubší škrábance.Asi by to šlo zbrousit pod vodou a pak leštit ale zase takový frajer nejsem abych se pouštěl do takového dobrodruštví.Tak původní rozpočet který jsem kamarádoj nastínil tak by po vzorku ,který jsem dělal hodinu tak bych za ty peníze udělal tak haupnu střechu páté dveře a nárazník.Po domluvě a ceně na kterou by se to vyšplhalo jsme se domluvily že proběhne pouze oživení laku voskování ošetření pneu a rozleštění odřených míst jako je zadní nárazník.Nakonec jsem si oddechl že to tak dopadlo ale je to stále má první kapitulace no co jednou to muselo přijít :pleasantry: Hodím sem pár fotek před začátkem práce on ten lak tedy vypadá z dálky velmi slušně i před rozleštěním.Zítra hodím ještě pár fotek před předávačkou a možná krátké video zvuku této bestie 8-)
Přílohy
021.jpg
018.jpg
012.jpg
020.jpg
023.jpg
017.jpg
016.jpg
008.jpg
010.jpg
006.jpg
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

buďto byl lak posetý hlubokými nahodilými škrábanci a nebo teplo zkazilo řezivost past a nebo poslední možností je slabé kombo.
Několikrát jsem už musel v rámci leštění nejdřív přejet brusivem, aby se s tím šlo nějak rozumně domluvit, holt občas takové situace jsou
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak to bude pravděpodobně můj případ.Díky za reakci měj se
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar tak X6 předaná majitel vypadal spokojeně já už jsem teda spokojenej moc nebyl ale udělal jsem maximum.Tady pár fotek.
Přílohy
007.jpg
006.jpg
005.jpg
004.jpg
003.jpg
002.jpg
001.jpg
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ještě přidávám krátké video této bestie jak řve :D
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=ex-zoiCDszE
Odpovědět