Moje malé pokusy

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

To mě nenapadlo....i to je možné...tímto se omlouvám.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

soray píše:Pravidel jsi porušil víc (* Registrované jméno se nesmí shodovat s adresou webové stránky (=skrytá reklama)), ale to ještě dokážeme tolerovat. Obrázky ale lezou z monitoru, tak ty si prosím oprav, dík :thumbup:
Opraveno. A co se týče toho nicku jsem si toho všiml až po registraci. Jestli to jde nějak změnit, tak klidně změním.
Ještě jednou se omlouvám. Rozhodně to nedělám schválně.
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

.
Naposledy upravil(a) brabus dne 14 srp 2015, 22:07, celkem upraveno 1 x.
BSD maniac
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

joshiki píše:Schoote dám ti pár rad, jelikož vidím, že se ubíráš špatným směrem.
Ty jsi už dělal ferari a lambo? Je nesmysl se prezentovat staženou fotkou z netu.
Kopírovat texty z jiných webů je také špatně... :girlimpossible:
Nejsem žádný super namachrovaný detailer, jsem obyčejný kluk jak každý druhý,
ale pár aut jsem už udělal a navíc nestydím si otevřít hubu(i DS ví) proto to napíšu přímo.
Pokud chceš něčeho dosáhnout a naučit se, tak si na nic nehraj a časem vše příjde co přijít má :smile: Nemyslím to jako hate...spíš jako podnět pro zlepšení
OK. Vše do puntíku beru.
Jen pro vysvětlení - Web jsem dělal hodně narychlo a to že chci dělat detailing ve mě probudil právě p. Nečas. Má nastavený ceník, tak jak by se to líbilo i mě a tak jsem ho zkopíroval a trochu upravil. Teď si připadám jako sv.ň. Krást se nemá. Šláp jsem vedle, přiznávám. Hned to mažu.
Ty fotky na webu jsou z pixmac a jsou zdarma volně k použití. Líbila se mi tématika fotek a nevidím úplně problém v tom že mi dělají můj web atraktivnější.
A jak jsem psal nad fotkama je to první počin, který jsem vyfotil, tudíž jsem neměl jiné fotky, které bych na web dal.

Určitě si nechci na nic hrát, ale jsem živnostník a moje webová prezentace má přilákat zákazníky a proto vypadá, tak jak vypadá.(Forma marketingu) Pokud něco vypadá až moc ,,namachrovaně,, prosím napiš mi to do sz.

Děkuji.
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Rocco píše:Hups....teď jsem si všiml datumu na fotkách ... asi chápu joshikiho reakci.
Mám půjčený, takový šit foťák a v něm tohle datum bylo nastaveno a opravdu se mi nechtělo všechny fotky retušovat. :smile:
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

však každý nějak začínal,fakt jsem to nemyslel jako hate :)
jen prostě někoho/něco kopírovat je prostě hloupost
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

OK. Díky. :smile:
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

1. Den - Lak prošel ručním mytím, dekontaminací pomocí chemie a clay hmoty, především šlo o odstranění náletové rzi u zadního kola a spousty drobných teček čehosi na celém voze. Následovala strojní korekce laku na požadovaných místech, ruční aplikace polishe a tuhého vosku. Kompletní vyčištění vnějších plastů a jejich impregnace včetně pneu a pryžových částí nástupních prostor. Cca 8 hodin čisté práce.
2. Den - Interiéru byla dopřána kompletní očista všech plastů a impregnace. Tepování sedaček proběhlo jen zlehka ručně (cena), zato strop a A sloupky byly čištěny tepovací směsí, kartáčkem na zuby a mikroutěrkou do celkem uspokojivého stavu. Odstranění olejových skvrn v zavazadlové části vozu (není na fotkách). Ruční, mokré čištění dveřního čalounění. Vysávání celého interiéru i špatně dostupných míst. Mytí a leštění všech skel z obou stran. Cca 7 hodin čisté práce.

Není to žádná dokonalost (dalo by se stím dělat o mnohem víc), ale zákazník měl předem daný rozpočet, ale i tak jsem udělal víc než chtěl. :smile:

Začíná mě to hrozně moc bavit, jen aby ty koruny za to lidi chtěli dávat. Zdá se mi, že nikdo z nich nemá ani tucha co je to za hard job.

Opět se omlouvám za kvalitu fotek. :pardon:

www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si koupil leštičku(klon spina) a po důkladném nastudování postupů a návodů jsem si zkusil poleštit kousek haubny.

No co vy na to?





www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Odpovědět