;) kdo si hraje nezlobí

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

foxos: mam nenápadné auto, kterých potkáš na silnici za den hafo ;) ... bílého passata 3C variant R-line 4Motin ... spíš v létě, když je na Lorinserech, tak to lidi zaregistrují ..... po Plzni ale lítám hlavně s černým MB A Lorinser také nenápadné autíčko .... obě auta jsou teď na zimákách a ani jedno není ve výstavní formě, abych sem házela aktuální fotečky :D ... ale předchozího mazla jsi možná zaregistroval, to si lidi po Plzni docela pamatovali (peugeot 207CC v kompletní úpravě Frankfurtského výrobce Musketier ... viz fotko)
Přílohy
cecilka.JPG
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

mám v plánu nahodit sem fotečky až se pustím do pořádné jarní očisty ... kor s Áčkem se jezdilo dost i do myčky a vypadá otřesně, v lednu jsem na něm nechávala přelakovat některé díly, tak mam v plánu ho rozleštit drobet celého .... určitě fotečky dodám, ale teď na to vážně není čas trávíme většinu volného času na stavbě atd ..... Sněhuláček můj v současné době má nově navoskované boky a kapotu, chybí mí střecha, zadní vrata a přední nárazník .... není to dokonalé a nebude ještě minimálně 3 měsíce, odmítám totiž už leštit auto tady u bytu, kde na mně lidi čumí z balkónů, takže si chci počkat až se přestěhujeme a v klidu si pak bez keců pustit leštičku v prostornější garáži ;)

jak jezdíme teď na stavbu, tak máme všechna auta zahumená od bahna a jsme rádi, když zajedeme jednou za týden někam je spláchnout ... což mi taky zrovna už nebaví, naložit si všechny ty věci (20l kýbl, přípravky, atd) a jet na druhou stranu města ... kor když tady v garáži mam Kärcher se spalovacím motorem HD 728, kanystry aktivní pěny a všeho ... bože už jen pár měsíců a stěhujeme se a pak to bude jiná :)
Uživatelský avatar
foxos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 22 říj 2011, 10:33

Teda priznam se bez muceni ze toho krasnyho peugota jsem v Plzni nikdy nevidel.
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

i to je možné, ale zvláštnější, když jsi z vedlejší čtvrtě ;) ... ale obecně vím, že 207 si lidi docela pamatovali, nejen že bylo vymazlený, naleštěný, že by se dalo jíst i z motoru (vlastně od té doby co je pryč, tak už jsem další motor do detailu s "uchošťouchama" nečistila) ... ale byl tam i na turbíčku blow off ventil od forge motorsport a duplex byl krásně vyladěný na bručivý zvuk ... a víš jak, to člověku nedalo nehoupnout plynem a občas si zahvízdat a odfouknout :-D
Uživatelský avatar
foxos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 22 říj 2011, 10:33

tak to fakt nechápu jakto že jsem neviděl.to věřim že to muselo být supr svezení
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

tak snad se mi už sem podaří vložit obrázek :D ... něco úsměvného .. aneb, kdo si hraje nezlobí

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Tak takhle daleko jsem s detailingem nezašel :D

Cos použila?
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

já vymýšlím kraviny, když mam jít dělat něco náročného a nechce se mi do toho, protože vím, že mi čeká hafo hodin práce ... co přesně jsem použila nevím už, je to cca 3týdny zpátky a používala jsem z velké části starší věci, co se mi tu válí ladem nevyužité a hodně jsem kombinovala, přeci jen to je stroj technický, tudíž bez vrchního bezbarvého laku ... je dělaný ručně .. nakonec jsem si s ním hrála celý večer v garáži :D
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Ahoj, co používáš pášu za vosk?
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

tak už vážně ... pustila jsem se do dlouho odkládané věci ;) a zdaleka nejsem hotová a hned tak ani nebudu .... jinak bych ani nebyla spokojená ;)

jedná se o HD Fat Bob, rok výroby 09 ... nikdy nebyl ošetřovaný jinak než šampon, wax sprej, detailer .... pořád jsem neměla na to náladu a navíc ani čas .... loni byl na konci sezóny zapůjčen na cestu do ciziny a vrátil se mi letos před pár týdny v docela dost zlém stavu, tak jsem to ještě přikrmila 300km vyjížďkou a dovezla proviant ve formě nánosů much a dalších létavých potvor

prozatím jsem jej důkladně umyla, zbavila tuny much a asfaltu

VP citrus pre wash
VP neutral snow foam
dodo juice born to be mild
VP citrus tar & glue remover

suším zásadně s Madness Dry Me Crazy

proběhl clay všeho
dodo juice - born slippy clay lubricant
dodo juice - supernatural detailing clay (jemný, abych brala v klidu i chrom beze strachu)

následně korekce strojně (používám spin doctor)
menzerna IP2100
menzerna SP4000
kotouče si nepamatuju, od koho jsem ty mrňavý potvůrky barevný kupovala .. haha .. na auto mam jiné

leštění, protekce
dodo juice lime prime cleaner glaze
surf city garage nano seal (nechala jsem zapéct cca hodinu)
poorboy's nattys red paste wax
druhá vrstva vosku lusso oro
jako protekce vosků použit VP zelos fortifier



na kola použit ... dodo juice lime prime pre-wax (abrazivní, aby se strhla i částečná oxidace) ... doleštit olejovým SWISSVAX cleaner fluid regular a navoskováno s SWISSVAX autobahn wheel wax .... pneu dodo juice tyromania

... zbytek foto doplním, až bude hotovo ... moc neumím fotit, tak snad pro představu na ukázku stačí ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) anyana2 dne 27 dub 2014, 15:44, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět