Supík od str.16, OIII combi bílá moon metal.

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Menší update, dneska jsem si hrál s OIII a schválně zkoušel beading a odvod....a bohužel musím konstatovat, že beading funguje ale odvod je naprosto žalostnej. Srovnatelnej asi jako přírodním voskem od Doda, kterej už mam na autě přibližně 5-6 měsícem. Takže potvrzuju vaše pochybnosti ohledně Wolfa :sorry:
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Dneska nanesena jedna vrstva Fussa (předtím teda hodně důkladné mytí a odstranění asfaltu - v tomhle je ta bílá naprd - za 14 dní tam budou tečky zas), nově nanešena G5 na čelní sklo (úplně po smrti v místě kontaktu se stěrači), boční přední skla a zpětná zrcátka.
Hard Body ani po přiživení detailerem byl po cca 2 měsících total KO. CHtěl jsem ho testovat ještě jednou, ale nějak do toho nemám chuť.
Velké zklamání, navíc se bordel do auta dost zažíral a nešel mýt tak snadno jako z BSD, nebo FK...

Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Nuda v neděli odpoledne... :D
Použita ze starých zásob sada colourlocku (DoDo tehdy ještě sadu na kůži nedělalo a po prodeji golfa se s kůží moc nepotkávám).
Colourlock čistič a mléko a v úterý nahodím ještě sloníka (a kolo umyju a navoskuju :) včera jsem si dal nečekanou cyklokrosovou vložku - proto ty pláště od bláta :D )...



Fotka bohužel rozdíl moc nezachytila, v reálu byl brutální a sedlo se krásně rozzářilo...


Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Trochu jsem z nostalgie zamáčkl slzu, kdysi jsem jezdil cca 70km okruh každý den na silničce :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já silničku jezdil do cca 15-ti let, pak trekingový kolo a to stálo za houby.
Až před dvěma lety jsem koupil pořádnýho horáka a teď si rozšířil vybavení garáže i o silničku a přesně jak jsem očekával mě naprosto pohltila :D
Každý den teda čas nemám, ale cca 200km týdně namotám...

Divím se, že mě to tak dlouho trvalo když Honza Bárta je soused 8-)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já už nemám čas delší dobu, bohužel, ale až se na jaře přestěhujeme a bude se dát jezdit přímo od baráku, tak chci zase začít jezdit. Jen na silnicích se už trochu bojím.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Tak ono asi záleží kde se jezdí.
Já jezdím z 95% silnice II. a III. tříd který jsou u nás ve slušným stavu. Ale na silnicích I. třídy mám taky strach. Sice jsou v lepším stavu, ale na vozík se mě zatím nechce :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vozík pořád lepší, než futrál :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Nestraš :smile:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja vzdycky rikam ze proto mam fulla a jezdim jenom mimo silnice, nicmene ciste z pohledu rizika zmrzaceni se to vyjde asi nastejno :D I kdyz hodne zalezi na tom kolik je na konkretni trase sjezdu v lese. :mrgreen:
Odpovědět