;) kdo si hraje nezlobí

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

lukas.cc: já mam ráda vosky typu "easy on, easy off" .... na bílý pastel se mi osvědčilo lusso oro a teď mám nejraději Poorboy's Nattys "white" Paste Wax ... odzkoušela jsem toho mraky a jak se říká, každý od toho očekává něco jiného a je spokojený s něčím jiným a já si konečně taky vybrala :D (doufám, že mi to chvilku vydrží :D )
Ondra4x4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 26 led 2014, 12:19
Bydliště: Plzeň-Klatovy

Ty si se včera přijela nakazit,viď??

Bob musel prokouknout podle toho jak jsem ho viděl naposled. :thumbup:

A nejlepší jsou navoskované našlapy na traktůrku,co?? :smile:
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

nášlapy na traktůrku kloužou pořád a ještě chvíli budou ... ani si neuvědomuji, že jsem je přejela voskem ... asi omylem jsem musela vzít hadr od vosku :-D .... na tohle si musím příště dát vážně bacha :D :D
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

chtel jsem se jen zeptat na zivotnost lusso oro a jeho efekt na svetlych barvach (pritelkyne ma v planu si koupit poprve bile auto, tak premyslim, jestli to ma nejaky smysl, nebo jestli na to nahodit keramiku hned).
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

zkoušela jsem najít v počítači fotky s lussem a bohužel nenašla ... mně osobně se lusso na bílém pastelu moc líbí, dělá krásné zrcadlo ... aplikace v pohodě, pokud se nenechá dlouho zaschnout ... dávala jsem vždy dvě tenoučké vrstvy ... životnost ... no na to nejsem zřejmě schopná objektivně odpovědět ;), ale min 2 měsíce to bylo ..
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Jaký byl rozdíl mezi Lusso a Nattys?
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

hlavně v aplikaci ... nattys je strašně jednoduchá a rychlá apli ... lusso je opravdu hodně efektní lesk a zrcadlo ... u nattys mi přijde pocitově povrch hladší a víc vytáhne bílou barvu, dělá mokrý efekt, přijde mi taková "šťavnatá bílá" ... budu zřejmě příští týden dělat korekci passata a nahodím nějaké foto, až bude pořádně v kupě ;)

budu dělat v průbehu cca týdne černé áčko a na něj půjde lusso a passata s nattys ... obě budou komplet korekce, obě stejně starý lak ... takže budu mít i objektivní srovnání na výdrž pak :smile:

mam v pc fotku z mobilu v podvečer, nic moc kvalita z mobilu... je na něm nattys, jen slaboučká jedna vrstva, cca 2 měsíce po apli, auto jen myté bornem, ničím nepřikrmované ... nattys byl natažen jen jako dočasná ochrana po odstranění asfaltu a bordelu po zimě, než se k němu dostanu ho dát do kupy ... pořád je hlaďoučký lak a dobře se myje, odvod vody dostačující
Obrázek
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

anyana2 píše:hlavně v aplikaci ... nattys je strašně jednoduchá a rychlá apli ... lusso je opravdu hodně efektní lesk a zrcadlo ... u nattys mi přijde pocitově povrch hladší a víc vytáhne bílou barvu, dělá mokrý efekt, přijde mi taková "šťavnatá bílá" ... budu zřejmě příští týden dělat korekci passata a nahodím nějaké foto, až bude pořádně v kupě ;)

budu dělat v průbehu cca týdne černé áčko a na něj půjde lusso a passata s nattys ... obě budou komplet korekce, obě stejně starý lak ... takže budu mít i objektivní srovnání na výdrž pak :smile:

mam v pc fotku z mobilu v podvečer, nic moc kvalita z mobilu... je na něm nattys, jen slaboučká jedna vrstva, cca 2 měsíce po apli, auto jen myté bornem, ničím nepřikrmované ... nattys byl natažen jen jako dočasná ochrana po odstranění asfaltu a bordelu po zimě, než se k němu dostanu ho dát do kupy ... pořád je hlaďoučký lak a dobře se myje, odvod vody dostačující
Obrázek
Ten nattys vypadá hodně dobře. :thumbup:
Ale když říkáš lusso lesk a zrcadlo tak bude lepší. :smile:
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

já jsem na to focení hrozná, procházím pc a prostě nikde nic pořádnýho nemám .... navíc ani nemám dobrý foťák .... tak kvalita nic moc :( ... si to obvykle fotím jen tak do mobilu pro sebe a ne abych to extra vystavovala :D

lusso oro např i zde ..
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Krásná práce. :thumbup:
Odpovědět