Porsche Cayenne S

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Díky za foto, je to fakt klasa. Sice to není barevná kombinace podle mýho gusta, ale vypadá to suprově. Kůžička na palubce je taková moje srdcovka :-) Ta vůně musí být pompézní :mrgreen: ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
scorpion
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 30 říj 2011, 18:52

Zdavím, interiér Cayenne moc pěkný. I ta barva se mě líbí. Ale velmi mě i zaujalo to, co je vidět z okna. Prosím tě, co to je za ohromná ložiska? Jsou li to ložska. :-D
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Diky kluci. Jj jsou to loziska, ale moc velke nejsou, velke loziska jsou tak od 500mm v prumeru:) Shnasis do lesticky :D
Uživatelský avatar
scorpion
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 30 říj 2011, 18:52

No, mě na obrázku v mobilu přišli, že už mají tedy kolem půl metru. ;-) Nic méně jsem technicky typ v oblasti civilniho letectva, kde jsou věci větši. Proto mě to tak zaujalo. ;-)
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Jo tak :) to foto zkresluje

Dnesni detailing day se moc nevydaril :)
Sice jsem umyl auto raceglaze aquabathe a musim rict ze sampon super, neskutecny lesk na to ze je to jenom sampon.

Ale pak jsem chtel vyndat nejake veci z kufru a polozil jsem si vestu se vsemi klici, telefonem apod. na plato kufru a omylem jsem kufr privrel a zapomel na samodojezd :D tak uz par hodin sedim a cekam na nahradni klice. Jeste ze mam ten pocitac a internet :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

to jsem rád, že se šampon líbí, já jsem si teď zařadil do portfolia jeho litrovou verzi :) Jinak do příjezdu klíčů můžeš leštit vnějšek ne :D
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Nemam jeste tu novou leštičku a s tou starou se mi do toho nechce, ale to viš že si aspon hraju s hlinikovyma listama :)
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak jsem se konečně dostal k leštění a přípravky mě mile překvapily, jednoduché a účinné.

Nejprve jsem umyl silným roztokem obyč šampónu bez vosku, pak sušení, TarX,IronX mezi každým jsem auto oplachoval znovu šampónem a sušil.

Pak přišel na řadu DODO Clay Supernatural + Born slippy, oplach sušení,

Poté DODO lime prime s DA a nejprve žlutý a na doleštění modrý kotouč.
Všechny lišty Megs Metal Polish.

Auto dostalo v odstupu 1 dne 2vrstvy Dodo Rubishboy, lišty hagusy apod. Valetpro Gloss Protection, výfuk znovu finishcare 1000.

Kola jsem měl už připravené z minula tak jsem jen nazul a při přezouvání jsem čistil podběhy, brzdy a vše okolo, šampon, IronX.
Interier znovu napuštění kůže gliptonem a slonikem.
Koberce Valetpro Heavyduty.
Okna připravky na okna jmeno nevim :)

Je to dřina živit bych se tím nemohl, kdybych se měl ocenit museli by mi to auto na kterem bych makal nechat, protože by se nedoplatili :D trvalo mi to asi 3dny.

Vysledek:












Zajimave předtím jsem vůbec netušil že tam je nádech hnědé :)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

pořádnej pajcung na pořádný auto 8-) Možná pneu by potřebovali trochu dokrmit (já vim, říkal jsi, že to jsou gumy na dojetí :-) )
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Hezký autí. :)
"Vyšla" na tebe hezká značka :mrgreen:
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Odpovědět