«░░☺►Fóbie Třetí, Sharan a Hliník?◄☻░░»

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

expres :D a už mám i dvě varianty na získávání kotoučků :mrgreen:

prej leštění kolem kulatejch věcí, ty mi dáváš :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Možná jste se divili, že opadl můj spam :D Má to svůj důvod. Momentálně nedávám pomalu ani mytí svýho vozu. Tím důvodem je toto :)


Kdo by nepochopil o co jde, tak je to trup lodi, modelu remorkéru. Ideálně bych chtěl dokončit do poloviny září na závody, takže mám práce víc než dost :blush:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem se včera pustil do zimní přípravy. Auto jsem umyl, vyclayoval a navoskoval zárubně.

Takhle fungoval BSD po clayi :!:


zavoskovaný zárubně (a malý pyžámko z pondělního luxingu :mrgreen: )



Konec dne.

Ráno jsem vstal, nastartoval auto a jal nechat zasklít okno (na baráku ne na autě :D ) a pro novej kýbl, jelikož starej byl opravdu starej a nějak nerozdejchal když jsem do chtěl popotáhnout. Když jsem teda z povinnejch pojížděk dorazil zpět v cca 10.30, tak jsem auto umyl a začal s leštěním. Strojně Ollina, ručně jsem moc línej :mrgreen: Jak to tak bývá v poledne byl oběd a po obědě jsem zase skočil do auta a jel pro okno a nakoupit (babča nutně potřebovala - byly nějaký slevy :D ). Dorazil jsem někdy kolem 13.30. Tentokrát jsemt teda nemyl, jen jsem auto oprášil mikrovláknem. Žádnej bordel tam nebyl, jen prach z Ollina z dopoledního leštění. Doleštil jsem někdy v 17h (?). Záhy jsem započal voskování. První vrstvu jsem zkončil v 18.30. Slunce se schovalo za mraky začínalo zapadat, takže se pomalu šíralo. Proto jsem se rozhodl druhou vrstvu přenechat na jindy. Teoreticky zítra pokud nebude pršet :pleasantry:




GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Big žije :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

no jasněěě :D já jsem tu pořád, ale poslední dobou spíš jen jako čtenář... Celý léto jsem dělal loď, pak byly ještě nějaký zkoušky, taky jsem pořádali závody s loděma atd. Práce dost, bohužel neplacený :lol: Dneska mi tyk přišly nový zimáky, takže po přezutí a výměně příjdou na řadu obě letní sady vyletnit a připravit na další sezonu a taky zimní příprava Fabie. Snad to do konce roku stihnu :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

No konečně zas něco děláš :D. Co novej přípravek, co sis u náš pořídil? :)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Píta jsem napatlal na zkoušku na B sloupek a tlouštíka jsem ještě nechal odpočívat :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to by bylo, aby nezapršelo, když jsem navoskoval :D s druhou vrstvou musím počkat do odpoledne až opadne Slunce...







takže pokračování odpoledne
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Pokračování se jaksi do dneška ještě neuskutečnilo. V pátek pršelo a sobotu jsem celou strávil pod autem. Měnil jsem čepy řízení a udělal jsem další krok k tomu, abych se po x letech zase v Sharanu ohřál - vyměnil jsem vyoxidovanej konektor. Teď mi už jenom zbejvá doufat, že nebude po smrti dmychydlo, jelikož stojí 3,5t Kč :roll:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

nějakej ten update :D

Jedna taková na začátek: v jaký fázi je auto na obrázku? (před mytím, po mytí, po 1 vrstvě vosku, po 2 vrstvách)



co se tepla týče, tak bufík nestartuje. Buď je jenom zablokovanej - po 5 závadách se blokne, nebo odešlo dmychadlo... musím konečně na VAGínu :mrgreen:


Taky jsem se dostal na dopatlání vosku. Ani jsem to po dnešním ranním slejváku nečekal. Zabralo mi to cca 3,5 hodinky práce (mytí a dvě tak trochu mikro vrstvy Kolohnáta). Pořád testuju sílu vrstvy kolohnáta a dneska jsem se asi dostal na hranici, abych vůbec něco nanesl. Když vosk zaschnul, tak jsem na některejch částej ani neviděl, že tam je :D Spolu s nanášením vosku aplikátorem, bych vám chtěl předat radu. Po každym voskování nebuďte líný a aplikátor vyperte aspoň v ruce. Já to od minule neudělal a zbytky vosku v aplikátoru vlhčením tak nějak zvhly a začaly dělat žmolky. Takže kdykoliv jsem došel někam k hraně, přejel přes ní, tak se vyvalily žmolky, který jsem tím aplikátorem „nanesl“ na lak. Vytvořilo to vrstvu jako kdybych plýtval voskem a nanášel ho holejma rukama nebo suchym aplikátorem. Rozlešťování pak stálo za :vomit1:


2x cesta Kladno-Dux za deště :crazy:






Umyto




1. (vlastně 2.) vrstva 476S


Chotófo



Konec se konal kolem čtvrt na sedm, po západu Slunce, takže to moje onboard kamera už nějak nedávala :D Chtěl jsem všechno fotit fake goprem, ale neměl jsem nabitou baterku :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět