Galerie vašich miláčků.
Od Cyanide_Power
Dnes šli dve vrstvy SN (dokopy tri) s odstupom 2 hodín medzi aplikáciami prvej a druhej vrstvy.

Mimo iné som spravil aj kompletné oživenie plastov a tesnení... Pneu si asi nerozumejú s Trim glazom :( Dal som mu ešte jednu šancu...

Dnes bol hornbach zavretý a tak obojstrannú pásku kúpim až zajtra na ŠPZ a potom bude :smoke: .... Srandujem, ja si nikdy nedám pokoj :rofl:

Mimochodom jedna otázka, čo keby som na to hodil acrylic spritz? Predĺžil by som životnosť tých troch vrstiev?

(Btw. asi to trošku preháňam s fotkami... :sunny: )
Přílohy
IMGP0447a.jpg
Krásavec :)
IMGP0449a.jpg
Zadoček
IMGP0456a.jpg
....A jednu "umeleckú" :-D
Od BigBang
Nevim jak je to na SK legislativně, ale já bych tu značku prostě a jednoduše natvrdo přišrouboval. Díry v nárazníku jsou a ta značka to taky přežije. Nehledě na to, že neriskuješ ztrátu, kterou ve mě ten držák evokuje ;)
Od Feri
Mě se ten držák taky moc nelíbí. Ta oboustranná páska s nosností třeba 120 Kg na metr to fakt udrží (jedno celý balení spotřebuju na obě značky). Z toho není třeba mít strach...

A k tvému dotazu jestli na SN dát acrilic spritz, já si nemyslím že to je dobrý nápad.
Zrovna na vašem SVK fóru se řešilo vrstvení přírodních vosků a syntetik stejně jako na DW, jen do čech se to ještě nedostalo... :D
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]