oxik 740i a další - Stránky 15 - Detailing Club ČR

Galerie vašich miláčků.
Od Feri
Že by zrovna pink ten vosk dorazil. To je divný :nea:
Naposledy upravil(a) Feri dne 05 čer 2015, 09:48, celkem upraveno 1 x.
Od brabus
:D právě jsem taky začínal uvažovat o Mr.Pink místo Glosse. Protože říkáte,že překryje vosk ...
Od wildT
Podle me bys to mel myt BTMB nebo levnym Valetem kde fakt v tom nic neni. Popravde receno jsem k celym Chemikum v tomto ohledu skepticky, precejen cely jejich sortiment je prientovan na kocoveho spotrebitele a tam jde hlavne o efekt, takze bych se ani moc nedivil kdyby i do prostejo samponu nacpali nejake gloss kokotiny :D
Od Feri
Pinkem myju dost dlouho na to abych věděl, zda nějak oblivňuje vosky. Já za víc než rok na alfě neměl nejmenší problém a ostatní auta to stejný.
Tady to vypadá, že bylo něco špatně a vosk prostě podezřele rychle umřel... :pardon:
Od oxik
Napadlo mě, jestli není něco špatně s tou WAPkou, sice jí vždycky nechám pár sekund stříkat mimo auto, ale možná že to tam nepatrně nějakou chemii přidává.. no jak jsem psal, sundam vosk z celýho auta, budu mít k dispozici garáž a vody kolik bude třeba... jen mi poraďte, jestli to dát na LP nebo jen odmastit ipou.. proto jsem dělal tenhle test, kterej mi toho moc neprozradil.. taky jsem měl tu kapotu rozdělit jinak..pravda
Od Feri
Pod Coliho nebo FK je to nejspíš jedno, ale já na odmašťování pod vosky už objednal Eraser.
Tak udělej celý auto a kapotu s LP a střechu jen na odmaštěný povrch - časem aspoň uvidíme co a jak ;)
Od oxik
Jeste pro uplnost, fotka je po 250km v desti po dalnici, auto je kompletne zasrany a vosk stejne dela tenhle krasnej efekt..

Na skle je Dodo SN, ktery funguje od 150kmh vejs, takhle se jevi jako OK, nicmene neni :D
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]