counterct showroom - Stránky 4 - Detailing Club ČR

Galerie vašich miláčků.
Od Feri
Já se snažím zásadně parkovat tak, aby kolem mě mohlo stát auto jen z jedné strany a na té druhé zaparkuju těsně u obrubníku. Pak je tam dost místa a pravděpodobnost je nižší, ale i tak.
Na alfě 2x na parkovišti zadní nárazník (naštěstí slušný lidi, neujeli a nárazník se opravil z pojistky) a pak nějakej z*rd promáčknul při parkování řidičovi dveře a ujel. Ale na omlácený dveře moje auta netrpí (klep, klep) :D

Každopádně tohle mě od detailingu odradit nemůže. Mám srašnou radost (vnitřně), když myju auto a ono je krásně navoskovaný, baeduje a sheetuje při mytí jako o život, leskne se a vlastně se omyje v podstatě samo :)

A když vidím na mým autě ve sluníčku mikroškrábance, je to na blázinec :dash:
Od Toyot
jó to u nás se jednu dobu mladí zm*di bavili tím, že na parkovišti skákali z auta na auto...
takže pak se vám vůbec nechce aut leštit a voskovat když víte, že vám někdo udělá po střeše a kapotě důlky :ireful:
Od soray
Mám bohužel podobnou nedávnou zkušenost, šlápoty na obou autech. Naštěstí, až na pár mikroškrábanců, bez následků. Bohužel mezi námi běhá spousta idiotů a já doufám, že už se brzy dočkám garáže.
Od counterct
Chlapi jak ochránit nový přední sklo?´
Dneska mi na auto dali přední nový, bylo zaprášený, tak jsem ani nezapínal stěrače. umyl BTBM a usušil a zatím nic nedělal. Musí se clayem a leštit? Nebo můžu rovnou nějakou ochranu?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]