counterct showroom - Stránky 7 - Detailing Club ČR

Galerie vašich miláčků.
Od counterct
Po dlouhý době další auto a čas na focení.
BMW 535d. Tmavě modrá metalíza hodně zničená od myček a několik hrubších škrábanců, kapota, nárazník a zrcátka od kamínků.
Postup jako většinou:
Nejšpinavější místa (nárazníky, blatníky, kola a spodky dvěří) VP Citrus Pre Wash 1:10 + Mesto Foamer
Dále disky, gumy, okna a spáry vyčištěný Dodo Juice Wipe Out + štetečky VP a Swissvax, útěrky
Poté oplach a umytí s Gyeon Bathe (2BM) + MM Incredimitt
Zase oplach
Následně chemická dekontaminace
Dodo Juice Ferrous Dueller + Kwazar
Dodo Juice SN Tar & Glue Remover + Kwazar - Ani na jednom jsem nepoznal že by fungoval na laku, nevím proč. Kola fialověly..
Gyeon Clay Lube (DÍK soray), DJ SN Clay Bar
Poté oplach a vyčíštění laku s DJ Lime Prime Pre Wax - zase jsem udělal něco špatně a zůstali mi nějaký fleky, viditelný jen na sluníčku nebo pořádným světle.
Vosk jsem použil Finnish Kare, chtěl jsem Fusso ale nemám. Nanesená jedna vrstva. Taky se někde hůř rozlešťoval. Asi dělám něco špatně :cray:
Na plasty Trim Gel od chemiků
Gumy Gyeon Q2 Tire a pěnový aplikátor. Rozprašovač na Stream nebo Spray?
Disky na prasáka Finnish Kare.

Fotky:
Auto před

Po

Kapota a nárazník

Po

Přední blatník

Po

Pravá strana

Po

Zrcátko

Po

Zadní blatník

Po

Kufr

Po

Kolo

Po

Výfuk

Po

FK těsně po aplikaci

To je asi tak všechno. Omlouvám se za kvalitu fotek (myslel jsem že S7 edge to zvládne líp :D ), v garáži nic moc světlo.
Auto prokouklo, kola taky. Strojně by to bylo asi mnohem lepší, viz joshikiho 5ka :)
Díky za shlédnutí :thumbup:
Od counterct
Jojo. Na ty bílý je všechna špína krásně vidět při clayování.
Jinak fusso z jara přežilo až do teď. Teď se dávala jedna vrstva a auto zůstalo přes noc v garazi. Tak zimu přežije pravděpodobně taky. :)
Od counterct
Přišel čas i na moje auto. Voskoval jsem ho někdy v dubnu fussem, bez claye a odmašťování.
Fusso vydrželo cca do listopadu.
Takže teď na autě nic nebylo. A neměl jsem čas zase na clay a tak...
Umylo se.
APC na spáry.
Geyon prep na odmašťění.
Trim Gel na plasty..
A navoskování fussem.
Po 30min rozleštěno a za dalších 30min už jsem musel s autem jezdit, tak doufám že dnešní počasí ho nějak výrazně neoslabí :)
Tady foto:
Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:

Před:

Po:
Od Neozin
counterct: Podle mě neoslabí. Voskům je to fuk. Náchylne na dobu zraní jsou jen různé keramické povlaky.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]