Galerie vašich miláčků.
Feri píše:Jen jestli v těch lahvičkách nemáme nakonec něco jinýho :shok:
Uvidíme co napíše GW. Ta A6 to tam má 2 měsíce, co jsem koukal...
No, jeste me napadla varianta ze to premrzlo pri preprave? Ja uz nevim kdy jsme to kupovali, ale hodne se to resilo v souvislosti s nefunkcnim FlyBy30. Ale to uz bych se spis priklanel k varianta ze jsem to blbe odmastil.

Jinak ano, ja mel HB taky uplne v pohode (jeste to rano pred odjezdem sprchlo a totalne luxusni beading), pak jsem prejel 2000 km v desti do Anglie, zaparkoval jsem pod strom a konec :mrgreen:
Posílali nám to někdy před vánoci tuším, to zrovna nijak zásadní mrazy nebyly. Ale je to možnost a to nezjistíme jinak, než že koupíme ještě jednoho HB :D
Mě to po dvou měsících fungovalo ještě velmi rozumně, ale už to nebylo jak po aplikaci...
Že by to nepřežilo cestu a chvilku pod stromem se mi nějak nechce věřit, potom co jsem viděl, jak to v Immocaru přežilo i BlueWheel gel a další dobroty :D
Je fakt, že ta naše OIII je garážovaný auto, ručně mytá šampónama ChG cca jednou za 14 dní a velký dálky nejezdí, takže si to neprošlo žádnýma útrapama, jako je cesta do UK :unknw:
U mě můžu říct, že APC, prewash aspol na HB zřejmě moc vliv nemají. Protože střecha na kterou se prewash ani APC nedostane, měla protekci cca stejnou jako kapota.

Takže buď za to může IPA, něco ve smyslu špatné aplikace, či nám to prostě po cestě z UK zmrzlo a proto to nefunguje jak má...
Moje OIII stojí pořád venku a za tu dobude co je na ní HB auto najelo kolem 7 tis Km, což je samozřejmě pro vosk záhul, ale i přírodní vosky se stejným nájezdem ty 3 měsíce dávaly, syntetika na tom byla líp...

Takže u tohoto bych to zatím nechal a uvidíme co ten detailer a případná další aplikace...
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
TH - Superb II co už viděl svět

Jsou tepovany, deti tomu dali zabrat, koberce hlav[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Tam ne tohle jelo na svatbu

Subaru Tribeca