Galerie vašich miláčků.
Menší update, dneska jsem si hrál s OIII a schválně zkoušel beading a odvod....a bohužel musím konstatovat, že beading funguje ale odvod je naprosto žalostnej. Srovnatelnej asi jako přírodním voskem od Doda, kterej už mam na autě přibližně 5-6 měsícem. Takže potvrzuju vaše pochybnosti ohledně Wolfa :sorry:
Dneska nanesena jedna vrstva Fussa (předtím teda hodně důkladné mytí a odstranění asfaltu - v tomhle je ta bílá naprd - za 14 dní tam budou tečky zas), nově nanešena G5 na čelní sklo (úplně po smrti v místě kontaktu se stěrači), boční přední skla a zpětná zrcátka.
Hard Body ani po přiživení detailerem byl po cca 2 měsících total KO. CHtěl jsem ho testovat ještě jednou, ale nějak do toho nemám chuť.
Velké zklamání, navíc se bordel do auta dost zažíral a nešel mýt tak snadno jako z BSD, nebo FK...

Nuda v neděli odpoledne... :D
Použita ze starých zásob sada colourlocku (DoDo tehdy ještě sadu na kůži nedělalo a po prodeji golfa se s kůží moc nepotkávám).
Colourlock čistič a mléko a v úterý nahodím ještě sloníka (a kolo umyju a navoskuju :) včera jsem si dal nečekanou cyklokrosovou vložku - proto ty pláště od bláta :D )...

Fotka bohužel rozdíl moc nezachytila, v reálu byl brutální a sedlo se krásně rozzářilo...

Já silničku jezdil do cca 15-ti let, pak trekingový kolo a to stálo za houby.
Až před dvěma lety jsem koupil pořádnýho horáka a teď si rozšířil vybavení garáže i o silničku a přesně jak jsem očekával mě naprosto pohltila :D
Každý den teda čas nemám, ale cca 200km týdně namotám...

Divím se, že mě to tak dlouho trvalo když Honza Bárta je soused 8-)
Tak ono asi záleží kde se jezdí.
Já jezdím z 95% silnice II. a III. tříd který jsou u nás ve slušným stavu. Ale na silnicích I. třídy mám taky strach. Sice jsou v lepším stavu, ale na vozík se mě zatím nechce :D
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]