Galerie vašich miláčků.
Po 6-7 týdnech tam už moc vidět není - ale kola se pořád myjí snadno a aplikace raz dva i na kolech na autě.
Tak už na oktě jsem to jednou za 2-3 měsíce přeběhnul a když jsem přezouval na zimu, divil jsem se, že stačilo kola umýt rukavicí a byla krásně čistá až na pár hrudek asfaltu - psal jsem to o nějakou stranu zpět.

Takže než sundávat kola a voskovat je, přeběhl jsem BSD a bylo. Mít je sundaný, možná bych i vyzkoušel ten Dlux, nebo něco takovýho...
S tím poorboys wheel sealanten mám zkušenost nic moc - výdrž žádná sláva a bordel pak vždy brutálně zarostlej v kolech - neposílal jsem ten zbytek tehdy náhodou tobě? :D
To jsi mi teda neudělal radost, snad ten poorboys neovlivní nějak ty 2 vrstvy Fusso :D Jo, mám ten zbytek od tebe a je to snad rok-dva co jsi mi to prodal. Od té doby jsem na to ani nešáhl, až teď. Potřebuji zredukovat tu moji poličku tak vyhrabuju i takové rarity. :D

Jinak ten aplikátor co byl v té krabičce, tak za tu dobu ho ten poorboys dokázal rozežrat že jakmile jsem na něho šáhl, celý se rozdrolil.
Já myslím, že syntetika syntetice nijak neublíží ;)
Jen si myslím, že je to zbytečná práce nevíc :) Ale tak jsi ho asi dopotřeboval ne? Bylo ho jen trochu ne?
S tím aplikátorem je to zajímavý, když jsem ti to posílal, byl pomalu jako novej :D

Já bych taky potřeboval zásoby zredukovat, ale ono to spíš pořád přibývá :pardon:
Právě že ne, 4 vrstvy na 18" kola a furt tam je. Podle mě bych klidně s tím zbytkem ještě dokázal navoskovat další sadu kol v 1 vrstvě. :D A to jsem schválně nějak extra nešetřil.
Asi udělám dobročinnou věc a nějakému Ostravákovi daruji.

Jo, co si vzpomínám, tak při prvním otevření byl ještě zcela použitelný. Prostě ta syntetika nebude asi moc šetrná, kvůli toho jsem od tohoto roku začal používat rukavice.
Souhlas, na alfě mě FK taky držel dobře. Tady jsem ale neměl kola dole, takže jsem napral BSD všude kam jsem se dostal, "pošudlil" v kolech hadříkama a taky to funguje dobře ;)
Na oktě mezi těma paprskama bylo víc místa, tam se to dělalo líp než na supovi...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Chlapi diky, majitel se trochu zhrozil když sly&sc[…]

Pěkná práce :)