Škoda Octavia II (Jaro 2019: Dodo Banán)

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Mišell
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 02 dub 2015, 12:00
Bydliště: Opatovice nad Labem

Pozoruju to samý po CHG Silk Shine Dressing. Po aplikaci to bylo fest zaprasený, ale to bych pochopil (nanášení, odpařování). Každopádně to přetrvává dál, ikdyž mnohem míň. Při pohledu proti slunci je to vidět a nejvíc ve spodní části skla. Takže předpokládám že "plastopajc" je pachatel.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Ja mam na vsech plastech VP Classic Protectant a bez problemu..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

wildT píše:Na tu skviru: Vem si 30 cm pravitko (nebo pivni tacek jsem ted pouzil :D ), obal to nej mikrovlakno a skviru vycistis krasne behem minutky :thumbup:
super napad, to musim vyzkoušet :thumbup: :thumbup: Ta škvíra je tam fakt za trest.. :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak dneska prvni opravdu dukladne myti do aplikace Hard Body. Zatim spokojenost :smile:
Přílohy
IMG_4549.jpg
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Lesk jak blesk :-)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hodně vydařená fotka :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

wildT píše:prvni opravdu dukladne myti
Nano bathe?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ano ano, myju jim furt, jen poprve jsem to vzal poradne vc. mrizek atd., proste detail. :)

V sobotu a nedeli jsem najel 1800 km a uz je zas jak prase :D Stejne jako Feri pridam jednu rozpacitost skrz Hard Body - po zminenych 2000 km najetych pres vikend a za tri dny, co stal v lesiku pod stromama (mrda lepkaveho hnusu na to pada) a co zazil 2 poradne anglicke lijaky (ale to fakt chcaly brutalni trakare)... jsem to dnes umyl (nano bathe opet, 1BM a nezname redeni bo co ja vim co to je za kybl). No a pri oplachu zcela non-existeny sheeting na rovnych plochach. Proste se te vode nechtelo VUBEC nikam, jakoby tam VUBEC nic nebylo. Predpokladam ze to je jen dukladne ucpane tema lepkovastma ze strojmu, ale nechtel jsem to drhnout nejak dukladne protoze jsem mel jen jeden kybl. No hlavne ze je to zblizka i zdalky opet ciste. Na brzdovy prach celkem fungoval nano bathe 1:100 v rozprasovaci a stetec i kdyz billberry to neni.
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Upřímně zvažuju že koupím RESET a ERASER a z kapoty ho odleštím, odmastím Eraserem a nanesu 2 vrstvy znovu. Možná zatím zkusím umýt Resetem, ale očekávám, že když je nano bath přímo na to, měl by fungovat...
Mě beading a sheeting funguje, ale na BSD zdaleka nemá... :(
Na střeše navíc funguje líp než na kapotě a samočistící schopnosti má jinak velmi dobrý, ale prostě jsem čekal víc...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tezko rict, v Nano bathu jsou nejaky gloss enhancery ktery by v resetu bejt nemely. S BSD bych to asi nesrovnaval, ten nevydrzi zase tolik a zrovna letos potrebuju neco co da minimalne 9-12 mesicu, takze asi tak :D

Jinak ja jsem spokojenej, jenom tohle chce umyt wapkou a poradne, myl jsem curkem vody z hadice a proste to je zaneseny lepidlem z blossiming trees, no.

Jinak ale celkove to porad vypada skvele :) (ususeno naprasaka, mel jsem spinavy rucnik)
Přílohy
foto1-2.jpg
Odpovědět