«░░☺►Fóbie Třetí, Sharan a Hliník?◄☻░░»

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Update: Colli od září (1 vrstva), resp. října (další 2 vrstvy) přežívá na určitejch částech celkem obstojně dodnes. Kapota a střecha byly polomrtvý už před měsícem či dvěma, takže jsou nakrmený BSD. Na zbytku auta přežívá kolohnát. Spodky dveří jsou už teda celkem po smrti, ale horní polovina se sloupkama atd. docela obstojně žije ;) Nefotil jsem, takže mi musíte věřit :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem se dnes konečně dočkal :mrgreen: Auto vyzvednutý se vším tím papírováním za hodinku. Prodejce se na mě koukal jak na blázna. Byl jsem totiž první člověk, komu předával auto špinyvý. Zakázal jsem auto před předáním mýt :D S techničáke jsem hned skočil na magistrát, ale půl hodiny před polední pauzou nevydávali lístky. Po pauze jsem se tam vydal znova. Více než hodinu jsem čekal na vydání pořadovýho lístku. Paním na přepážkách se evidentně nechtělo při pátku pracovat. Z rána jim chybělo ještě 20 teoretických lidí. Z 20 jich doopravdy po obědě dorazilo tak 8. Sic běžely všechny 3 okénka, těch cca 8 lidí trvalo odbavit více než hodinu a to ještě na tom jednom byla paní ochotná pracovat, takže odbavila 4-5 lidí. Po hodině čekání spustili lístky. Úřednicím zřejmě vytrávilo, takže začaly pracovat. Během 15 minut jsem byl venku a to jsem k tomu danému okénku šel jako třetí :D Co mohlo asi tak následovat. Samozřejmě koupačka a pak na prasáka BSD. Během toho jsem prohlédl lak a až na jednu malinkatou tečku v roku na dveřích a jednoho „opravenýho“ místa (cca 4x4 cm) na střeše je lak super, pokud nebudu počítat pomeranč :D To opravený místo bylo broušený málo jemnym smirkem (zkoušel jsem to vyfotit). Vezmu to 3000, rozleštím a bude po problému. Místy jsou na laku ještě stopy z transportních folií, ale to se pořeší až při kompletní kúře na začátku července :)

tady ta trocha tovární ochrany




Hotovo










komplet galerka
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Leonidas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 30 bře 2014, 14:36

Pekná :thumbup:
Po nepodarenej dvojkovej fábii toto už vyzerá ako auto.
Musí byť radosť starať sa o nové auto.
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

krasavice :thumbup:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Vybava a motorizace?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Motor 1.2 TSI 66kW, výbava štýl + výhřev sedaček, plnohodnotná rezerva a kotouče vzadu :D Černej introš, palubka Basket matt, ale jak jsem to tak zkoumal, tak to nebude složitý vyměnit dekor, takže... Trochu mě mrzí jen 5 kvalt a multi volant, ale to je jedno. Při 120 km/h motor točí 3000 ot./min a se šestikvaltem je to prej ± o 200 míň, takže to neni takovej rozdíl a o rozdílnosti motorů se teprve dozvím. Takže je tu možnost SW z 81kW, pokud nebude mechanická odlišnost. :mrgreen: Jinak radio Swing + repro, malej koženej paket, maxík, klimatronik - standard pro tuhle výbavu. Na hudbu v autě nejsem až takovej fajnšmekr, ale podle mě to hraje dobře :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jo a jak jinak, na MACZ je taky ;) Tam to používám jako takovej deníček díky možnosti přidávání novinek atd. Fotky (jakožto všechny detailingový práce) potečou pro změnu sem, jelikož tam je limit 20 MB na všechny fotky :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hezky, co na to budes davat?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

teď na léto je nachystanej CG Pete's 53 ;) Zatím nehodlám pořizovat nic novýho. Vystačím si s tím co mám :)

btw: založíme klub červená corrida? :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Pěkná fabča a správná barva :thumbup:
Odpovědět