Galerie vašich miláčků.
Od Kuban
Doby,kdy jsem si vystačil s kýbem vody,špetkou jaru a molitanovou houbou (klidně řízlou ze starý matrace) byly úžasný.Maximálně jsem to,pro efekt,vopálil tempem a bylo to zlatý :smoke:
Pak si člověk nechá celý auto znovu nalakovat,přikoupí ještě jedno mladší a už se začne šťourat v čem nemá,co ho bude stát mraky času,nervů a nějaký ty kovky.
A jako by nestačilo "odborný" šmudlání při mytí,po půl roce váhání jsem se odhodlal ke strojnímu leštění.O něm jsem se dočetl až tady,shlídnul pár videí,vznesl několik dotazů,něco nakoupil,půjčil si leštičku a se strachem větším než při zkoušce na rozšíření ŘP jsem to zkusil.
Tímto bych chtěl všem místním poděkovat za rady,který mi poskytli,fóru za mraky informací,snad jsem to úplně nezmastil.Osekanej čumák zachrání už asi jen novej lak a na to teď kašlu,do laku půjde zadek druhýho accorda,avie totiž nebrzdí :nea:
Pobíhal jsem kolem přes 20h,už mi to pos.ral vorel a začlo sněžit asi 2h po tom,co jsem opustil zapůjčenou garáž.
Umytí,decon,tar,clay.
M400 + oranžový Hex
M3500 + černý Hex
Odmaštěno IPA
2x ChG Black luminous glow infusion

Nikdy bych nevěříl,že na pohled hezký auto může být tak dorasovaný.
Kola a motor jsem dělal už na Velikonoce.Chyby a nedostatky vidim i já,ale na první pokus jsem spokojenej,příště už nebudu tak vyplesklej a budu důkladnější.
Okna a plasty jsem ladil ještě po vzniku fotek,rychlovka cestou na oběd.
V říjnu po koupi

Bok

Blatník při M400

Kapota

Kapota po M400

A po vosku

Od Kuban
Diky,kluci ;)
Ted abych postavil jeste pergolu,nad parkplatzem mi vedou draty a uz se zas nejakej ptak trefil :threaten:
Kmoda:a az pojistovna vyresi cervenyho,pustim se i do nej.. :thumbup:
joshiki:slo,ale kdybys videl tu smrt v ocich,kdyz jsem prvne prilozil lesticku a cekal,ze se to vsechno podela...Sledovat risku na unaseci,plynule tim hybat,nevynechavat,hlidat sklon kotouce...Ale s M3500 uz jsem si to docela uzival :D
Od Frozz
Jé, Děčínák, zdravím :-) hezká práce!
Od Kuban
wildT píše:Heled pergola je uplne zbytecna, tata pristavil minule pondeli auto (pod pristresek), stalo to tam asi tyden a nic, tak jsem to v patek umyl a v sobotu vecer na tom byla naloz jak kdyby okolo proletel ptaci bombarder. :mrgreen:
To je mi jasny,rano jsem to presunul pres ulici na parkovaci flek chaluparu a zas tam odpoledne jedno bylo :D Spis mam v planu neco bytelnejsiho na 2 auta+prislusentsvi,co by se za par let dalo zaklopit osb,zateplit,fasada a osadit vraty na dalku ;)
Od Kuban
Frozz píše:Jé, Děčínák, zdravím :-) hezká práce!
Dik :smile:
Tos´poznal z fotky od skoly,vyhledu z baraku nebo z Dc v profilu? :D
V tvym seznamu mist pusobeni hledam okoli marne :smile:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]