Galerie vašich miláčků.
Od Kuban
Závidím vám čas na focení :D Půjčuju si garáž od souseda od pátku do neděle a nechce se mi tam pak zaclánět,do toho mi ještě něco vleze,tak pak jen párkrát cvaknu a ve výsledku nic nemam :search:
Příprava manželčinýho acca na zimu před a po..
Soused to cvaknul,když jsem si popojel,abych dodělal gumy :D
Mr.Pink,Iron,Tar,clay
Menz400,2500
Ipa
2x Fusso
Kola jen dekontaminovaný,clay,WMF a Wheel guard
Gyeon Tire na pneu

Od Kuban
V létě jsem měl jednu funglofku na holení :smile:
Když dorazila na salon,nechtěli pochopit můj vzkaz,že na ni nemaj sahat :D I novou houbu si chtěli koupit :D Když jim ji táta následně přivezl ukázat,vzkázali mi,že to už bude nějaká úchylka.Osahávali i palubku a sedačky,který jsem vzal CHG Natural shine a Supernatural od Dodo 8-)
Mr.Pink,Iron+Tar,clay
Ipa
2xFusso
Kola Iron,clay,WMF a 2x Wheel guard
Pneu Gyeon Tire
Podběhy Bare Bones

Celých 400km najeto..

Trocha vylepšení továrního lesku:

Takže znovu dík všem,kteří na fórum přispívají a já můžu čerpat.Moc se neprojevuju,ale čumím sem pořád :thumbup:
Od Kuban
Tommyk:Dik ;)
Embéčko mě překvapilo,že mě baví.První škodovka,s kterou se nebojím do zatáčky :D
Od Napster
Pekny. Cervena je pekna po leštění. Ale ja jsem ujetej na 9910 magic od skodovky. Na SIII je petelice odstin dragon skin :smoke:
Od Kuban
Trošku jsem to přepísk ve zkratce s blátíčkem,tak jsem si vzal fichtla do parády :threaten:
Jen ráfky jsem moc neřešil,blbej přístup,napravím to za pár dní až budu přezouvat,to přijde i na podvozek a na CHG BareBones :smile:
Mr.Pink,IronX,TarX,Ipa
Ručně DJ LimePrime
Dvě vrstvy DJ Hard Candy
Černý plasty CHG Natural Shine

Thanks for watchin' :D

Na slunci to bude jiný kafe 8-)

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]