Audi A4 Cabrioletek

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:




Dovoluji si zalozit osobni tema ke svemu auti. Zde budu davat co sem aktualne udelal, jak, cim a foto.

Myti strechy samponem BTBM a houbou. Asi sem si zabil ochranu pri oplachu voda nedelala kulicky.
Naposledy upravil(a) TomTomason dne 24 čer 2016, 02:12, celkem upraveno 1 x.
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Po vyschnuti se kapky opet tvorily. Uz nikdy nepouziju clay, odstipl sem si kousek laku z opravovaneho dilu u spary se zadnim svetlometem a taky trochu vznikl maring. Clay byl valetpro oranzovy a lubrikace ONR. Lime prime lite me pri aplikaci mile prekvapil. Zamaskoval skrabance ktere byly snad na plnic. Uvidim co to udela po rozlesteni nechal sem jej pres noc protoze uz nebyl cas jelikoz sem ho zrejme nanesl moc a pri rozlestovani kapoty cca 30minut od aplikace delal smouhy jeste. Presto z lahvicky 250ml ubylo jen minimum.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ten oranžový clay je jeden z nejměkčích clayu to je divný že udělal takovou paseku.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

LP jsi nanášel ručně nebo strojně?
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Oranž clay od VP je měkký a já s ním mám problém spíše takový,že skoro nic nebere,nebo hrozně málo,ale aby se s tím odloupl lak je opravdu divné. :(
Udělat maring s ním asi lze,ale spíše bych to dával za vinu ONR,že nedostatečně lubrikoval,i když to je taky asi blbost.Nebo malé množství aplikované lubrikace.Clay pak špatně klouzal a vytvářel maring,.
Já používám lubrikace od DJ a Gyeonu a paráda,a ani při prvním použítí(učení s clayem) se mi maring nepovedlo udělat.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vy z toho totiz vyvozujete spatny zaver ze orange ValetPro clay je spatny, pritom sam napsal ze to byl opravovany dil, cili spravny zaver je ten, ze dil byl proste spatne nalakovany.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

moje slova WildT ;)

TomTomason: pošli foto toho místa
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

A nebo proste vytahnul bordel ze starejch skrabancu a tak opticky vylezly
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

TomTomason píše:...Uz nikdy nepouziju clay, odstipl sem si kousek laku z opravovaneho dilu u spary se zadnim svetlometem a taky trochu vznikl maring. Clay byl valetpro oranzovy a lubrikace ONR...
Tomu nemůže věřit snad nikdo na tomto fóru. S touto plastelínkou mám problém vůbec dostat bordel z laku...
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Ale je to opravovany dil a navic to vypada ze tam byla silnejsi vrstva kytu. Nasralo me to i kdyz je to mozna jen 1cm2 uz mi to proste nesmi na auto. Zajimave ze wapku to vydrzelo. Asi to drzi pohromade vrchni vrstvy laku a jak sem zajel za hranu tak to strhl. Timto zaroven nabizim clay valetpro orange pulka nepouzita a taky clay z ebay 3M. A poptavam nekoho kdo by to dokazal opravit lokalne bez noveho lakovani celeho dilu. Mam obavy ze kdyz stim nic neudelam chytnu rez nebo se to namahanim rozleze. LP jsem nanasel rucne. Bohuzel sem se nedostal k vosku nezbyl cas a auto zmoklo tak me to ceka znovu. Ale nanest LP a pak rozlestit je rychlovka a navic ho vubec neubyva. Foto mista pridam snad zitra. To s temi skrabanci je mozny ze jen vylezly ale moc se mi to nepozdava.
Odpovědět