Let it shine - fotogalerie - Stránky 5 - Detailing Club ČR

Galerie vašich miláčků.
Od Rety
Lesk jak blesk. Btw. jsem jediný který čte ocdetailing jako ocd etailing. Kdy ocd Obsessive-compulsive disorder...
Od majo64
nazdar borci vidím že tu spomínate CG Wet Mirror Finish ... vidím že tie skúsenosti sú celkom slušne :) takže kľudne môžem preleštiť auto 2 stupňovím leštením napr ... potom dať tento wet mirror a navoskovať ?:) chcel by som sa spytať ešte na čiernu metalizu od CG Black Light - aké su skusenosti ? :)
Od wildT
Rety píše:Lesk jak blesk. Btw. jsem jediný který čte ocdetailing jako ocd etailing. Kdy ocd Obsessive-compulsive disorder...
Ono... to je velmi presna definice detailingu ale, ne? Ja kdyz vidim nejaky novy jemny skrabanec od kere nebo kdyz nekdo projde moc blizko auta, tak bych nejradsi bezel pro lesticku, zatimco pulka lidi ten skrabanec neuvidi ani kdyz jim ho ukazu :D

Coz je mimochodem moje aktualni situace, auto jsem parkrat umyl jednokyblem a rukavici kterou jsem uz vyradil na podbehy a zda se mi, ze hologramu pomalu, ale jiste pribyva. Z dalky je to ale jak po lesteni:
Přílohy
IMG_7934.jpg
Od Bart.08
Laconi píše:Já sám můžu poslat fotku jak mám pomačkanej bok, srnka - octavia 1:0 :D
uka fotku :-P
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]