Hromadný nákup z DS - Praha a okolí

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zakládám nové téma pro domlouvání společných nákupů velkých balení pro Prahu a okolí :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Super nápad, pokud by měl někdo zájem na trase turnov praha tak bych mohl posloužit, jezdím 4xtýdně

Odesláno z mého HTC One X+ pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Chce jít někdo na půl do Seal Feedu od Swissvaxu? ;) Takže 125 ml za 666 Kč... Tohle množství vydrží hodně dlouho a na fórech (např. DW) se tenhle produkt uvádí jako král mezi prostředky na gumu (těsnění ve dveřích, v motoru atd.) :)
Uživatelský avatar
Tomster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 bře 2013, 13:21

Ten Swiss by se mě lákal, ale ta cena :nea:

Případně bych měl zájem, kdyby se sešlo víc lidí na -Tar & Glue Remover (nebo něco na asfalt), Dragons Breath a Traditional Tyre Dressing.
Do Prahy občas jedu nebo bych zařídil někoho kdo by to vyzvedl :)
Uživatelský avatar
michal328
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: 03 úno 2014, 08:38
Bydliště: Praha

hanzi píše:Chce jít někdo na půl do Seal Feedu od Swissvaxu? ;) Takže 125 ml za 666 Kč... Tohle množství vydrží hodně dlouho a na fórech (např. DW) se tenhle produkt uvádí jako král mezi prostředky na gumu (těsnění ve dveřích, v motoru atd.) :)
to není špatna myslenka :smile: ten produkt se mi dost zamlouva,ale 15kil uz mi prijde docela dost :crazy:
Honz@
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 22 úno 2014, 21:29

uvažuji nad tradicí
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

michal328: no a právě proto do toho chci jít s někým, to pak vyjde na krásných 666 Kč :smoke:

Nechcete někdo z Prahy (příp. na trase Praha-Liberec) vzít napůl litrovku Duellera?
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

Duellera chci zrovna objednávat, tak bysme nejspíš klidně ho mohli vzít napůl ;)
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Bart.08: SZ
Uživatelský avatar
Tomster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 bře 2013, 13:21

Honz@ píše:uvažuji nad tradicí
tak pokud by se třeba ještě někdo přidal na tu tradici, že by se vzala ta 5L, klidně bych to pak někomu i poslal, když mu nebude vadit poštovné... mě by stačil tak litr max dva litry...
Nebo by mě ještě lákalo vyzkoušet CarPro PERL, litrové balení za 600,-Kč takže kdyby to bylo do dvou lidí tak pul litru za 300,-Kč ...?
Ještě bych chtěl zkusit Dragons Breath, kdyby měl někdo pul litr nebo litr navíc...
Odpovědět