Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od header009
#18776
Tak jsem si naředil novou várku wipeoutu s destilovanou vodou a musím říci že pozoruju nepatrný rozdíl v pěnivosti nyní když ho štětcem roztírám tak mi udělá jemnou pěnu kterou mi před tím dělal také ale méně, je to možná tím že jsem ho naředil vodou ze studny která je trošku tvrdší :).... Dneska jsem čistil okolí pantů včetně pátých vrat a k tomu roletu v kufru a pokaždé když tím APC pracuju se nestačím divit jak efektivně funguje... Mám sice černý auto takže špína v okolí dveří není tolik vidět ale je neskutečné co za hnus z toho teče :dance3:
Od Sidonio
#62252
Ahoj, nově jsem zkusil Surfex HD a jsem velmi spokojen. Na INT se musí víc ředit, nechává mi bílý povlak. Máte ještě tip na něco účinějšího než je Surfex? Někdo tu psal Green star čistič od Koch? Díky jsem v tomto začátečník :rolleyes:
PS: objednal jsem a jsem zvědav, na heurece nemá dobré hodnocení
Od Sidonio
#62305
Tak jsem zkusil Green Star od Kochu, zatím nemám testováno na hrubé špíně, ale v poměru 1:5 ve srovnání s SHD se mi zdá horší, tedy budu spíše používat na INTERIER, nevím jak tu někdo chválil do nebes. Zatím jen první poznatek , jinak to vůbec nesmrdí. Ćasem zkusím něco od Dinitrolu (mají autokosmetiku)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]