Úvodem

Zamčeno
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Představujeme vám další projekt – Encyklopedii detailingu.
O detailing jako takový se zajímá stále více lidí, což nás velmi těší. Jak víte, pro nováčky tu máme téma, které je díky rostoucímu zájmu plnější a plnější, až se stalo nepřehledným a v podstatě k ničemu. Sleduji to již od počátku nějaký ten rok a před několika měsíci se mi urodila v hlavě tato myšlenka. Encyklopedie bude prozatím rozdělena do 2 částí.
První část bude formou rejstříku obsahovat popis všech možných pojmů z oblasti detailingu (např. co je clay, co je hologram (Bejby, nechceš sepsat článeček? :-D), co je detailer, atd.
Druhá část bude obsahovat postupy, návody a hlavně videonávody.
Bude to velmi časově náročné, takže uvítáme jakoukoli iniciativu a pomoc. Ostatně časová náročnost je hlavním důvodem, proč toto nebylo vytvořeno již dříve. No a protože na to ten čas nemám bohužel ani dnes, bude mít správu tohoto projektu plně v rukách náš moderátor Laconi :) Pokud budete mít nějaký námět nebo budete chtít pomoci, obracejte se v první řadě na něj.
Laconimu chci moc poděkovat, že se toho ujal a předávám mu slovo :thumbup:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ano, je to tak, díky Martinovi za výborný nápad a také za to, že mi dal šanci se tohoto projektu ujmout a starat se o něj. I já vás tedy vítám u projektu Encyklopedie detailingu, který má za cíl poskytovat informace především pro nováčky v oblasti detailingu tak, aby nalezli všechny důležité rady a postupy na jednom místě. Tak jak již Martin zmínil, součástí by měly být i fotografie produktů a postupů, časem určitě i instruktážní videa a další, to vše přehledně rozděleno do tématických sekcí. Cílem by měl být "živý" projekt který se bude neustále rozrůstat a rozšiřovat a který bude sloužit všem členům Detailing Clubu, pro které je detailing a vše kolem péče o automobily koníčkem nebo dokonce životním stylem.

Na uživatele kteří se v problematice pohybují delší dobu a vědí spoustu věcí, mám na vás velkou prosbu. Kdokoliv bude mít nějaký komentář, doplnění, opravu nebo návrh na rozšíření k tématům co se budou v encyklopedii objevovat. Kdokoliv bude chtít přispět článkem, zkušeností, fotkama nebo něčím, co pomůže k rozvoji projektu, prosím kontaktujte mne přes soukromou zprávu na fóru nebo emailem (laconi@detailingclub.cz). Jsem moderátorem a koordinátorem projektu, ale rozhodně nechci být na všechno sám, protože zdaleka všechno neznám a neumím, proto prosím vás zkušenější, pomozte se podílet na tomto projektu. Díky všem.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Pro nováčky super nápad :) Moc rád se na tomto projektu podílím :)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně.

Článek o clayi jsem si přečetl, je bezva! Možná by jen stálo za to zmínit teplou karoserii, mě se naposledy clay drobil ačkoli byl zcela nový, za vinu to dávám teplé karoserii, v sobotu asi budu voskovat, tak se na to zaměřím.. (asi si raději přivstanu).
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Bejby píše:Pro nováčky super nápad :) Moc rád se na tomto projektu podílím :)
Budeme určitě rádi, máš rozhodně co poskytnout :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

nexus_cz píše:Je to skvélý nápad, bohužel celý uvodní Homepage http://detailingclub.cz/index.php je již dost nepřehledná, navrhuji tak encyklopedii vytopovat co nejvíc nahoru a nenechávat jí dole, jelikož právě v ní lze nalézt info pro ty, co jsem přijdou prvně...
chtělo by to encyklopedii posunout nahoru, alespoň nad "Produkty" :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to tam ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

sakra to byl fofr :D :thumbup:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Zamčeno