Autoglym Super Resin Polish

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

slusny rozdil.Rucne nebo strojne?
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

To už Máš ten s novou receptúrou ?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To bude urcite strojne. Nemas nahodou porovnani treba s Achillesem (ten uz tady je nafoceny od Toma, ale podle me ne na tolik zhuntovanem laku) nebo Lime Prime? Proste by to chtelo 25/25/25/25 na jednom aute :D
Uživatelský avatar
foxos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 22 říj 2011, 10:33

první vrstva strojně a druhá ručně. takovej test nemam ale až mi přijede nějaký auto ze zajímavou barvou a bude čas tak bych nějak test udědlat mohl ale ještě musim koupit ten Achilles abych řekl pravdu tak jsem ještě nezkoušel
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Ahoj, v uvodu se pise ze Super Resin Polish se snese jen s Autoglym HD wax, jak je tomu u noveho slozeni lestenky? Rad bych investoval do vosku, ale HD mi prijde uz dost nakladny. Lze pouzit i levnejsi alternativu co se snadno nanasi? Pripadne jakou. Diky
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Já používám SRP pod Collinite 476s a DJ Hard Candy a žádnej problém :)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Collinite 476s jsem rozmýšlel, ale nakonec jsem jako začátečník vybral Poorboy's Natty's WAX White, co jsem měl možnost číst porovnání, tak je srovnatelný s Collinite 476s. Uvidím až přijde, vzal jsem od nich rovnou i Slick&Suds Shampoo Conditioner 1l a Trim Restorer.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Natty´s je podle mě dobrá volba. Lesk i výdrž fajn, cena taky slušná.. Super se s ním pracuje, i když spotřebu mám trochu vyšší. Je to dost "blbuvzdornej" vosk :) Používám taky v kombinaci s AG SRP. Za mě dobře zvolená kombinace ;)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Díky, to je super zpráva, alespoň vím, že se mi AG SRP a PB Natty's WAX nepoperou. :)
ketys
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 11 zář 2013, 13:23

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli může být SRP použitej jako podklad pod vosk DJ SN Hybrid? Chci auto navoskovat na zimu a nepotřebuju, aby mi to vydrželo 14 dní zase :-/ To už se mi stalo před měsícem, že jsem udelal komplet ironx, clay, AG SRP a na to DJ SN Hybrid a pak po 2 umytich "šamponem" od Autoglymu jsem mel auto umyté na kov a ne na "vosk" :x
Díky za odpověď.
Odpovědět