Leštění čelního skla

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Imo kvuli ryze od kaminku nema smysl menit sklo, mam ji taky a sere me to, ale radsi bych to nechal az opravdu chytnes poradny sutr.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taktak. Sklo jen vyčistíš, nevyleštíš. Pokud bys přece jen chtěl, tak se stav za mnou, máš to kousek. Mám na to všechno
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro tohle je dobré mít připojištěné sklo...pár lidí mění pravidelně po každé zimě :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Ramirez
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 09 zář 2015, 22:03
Bydliště: Liberec

To já mám, ale na poškrábání se prý pojištění nevztahuje. Ptal jsem se u 3 pojišťoven.
Ale jak píše wildT, nechám to na větší poškození. Šmouhy vidím spíš při zapadajícím slunci.
TomTomason
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: 17 úno 2016, 04:05
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

A nebo pojisteni a nechtene upadnuti kladiva.
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Pozor, výměna čelního skla je všeobecně velký zásah do karoserie.
Navíc - není to uplně žádná sranda a ne všechny servisy/né všichni to dělají, tak, jak by se mělo.
Viděl jsem už dost škod napáchaných hlavně při vyřezávání starého skla. Např. zářezy v palubce/stropnici, odřené A sloupky... Navíc pokud se pořádně nenalepí, může tam zatékat. Takže s výměnou skla opatrně a dobře vybírat, kdo že tu výměnu udělá.
;)
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Výměna čelního skla je zásah srovnatelný s leštěním laku ,,když si nedáš pozor, můžeš napáchat nějakou tu škodu,,
Ale od toho tu máme zákony a záruku na montáž.
Nějakou dobu už dělám výměny skel a když se člověk snaží a přemýšlí u práce, tak se riziko velmi snižuje.
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Dobrý den , už nějaky patek se věnuji mytí a leštění aut . Občas mě zarazí když někdo piše o tom že chce leštičkou vyleštit okno od škrábancu že by pak přes to mělo jit lepe vidět ? :) Já osobně mám na VŠECH oknech nanesenou keramiku od gyeon ale rád bych si vyleštil aj okno ale bojim se aby okno třeba neprasklo nebo tak . Máte někdo radu jaky kotouč ? jakou pastu ? Na jaké otačky zahřát pastu aby okno třeba neprasklo nebo tak ? Zajimá mě i asi to někdo dělal a v noci nebo i pres den by mohl říct že vidi daleko lepe ? Ptám se na leštení protože mě přijde doškrabané a ja nemam rad nedodělané veci na autě :) Díky za radu a Omlouvám se asi je už nějaké podobné tema založené ja takové nenašel (Moc jsem se po něm nedival :D )
Naposledy upravil(a) wildT dne 21 pro 2016, 13:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Můžu říct že na 98% nic nevyleštíš, maximálně to okno důkadně vyčistíš.
=> Nemá to cenu, jediný řešení, jak se spolehlivě zbavit škrábanců, je výměna okna. ;)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

+ Ti doporucuju precist to tema (tady tohle) do kteryho jsem ti to presunul; ktery tvrdis ze jsi ho nenasel, pritom jsi to ani nezkousel. :D
Odpovědět