Hmyz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

Možná hned po umytí nastříkat repelentem....jenže aby nenadělal větší škodu než hmyzáci a ta spotřeba :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jednou se mi podařilo nastříkat repelent na překližkovej stolek natřenej nějakou barvou. Po chvíli působení se barva zkrabatila a začala se loupat. Prostě jí to naleptalo jako barvožrout. Na laku by to mohlo nechat mapy atd. :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
robo222
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 20 čer 2016, 21:09

Ahojte, bohuzial mam naleptany lak na prednom narazniku :( Chcem sa vsak spytat, vela flakov tam mam takych, ktore idu hrozne tazko dole, dost lahko idu ale dole so spongiou na hmyz od sonaxu http://www.autolaky1.sk/img_tovar/30056 ... e60a8e.JPG, na ktoru ked jemne pritlacim a hned to je dole. Bojim sa vsak ze lak s touto spongiou poskrabem. Pouzivam na to samozrejme aj APC, no aj tak to ide hrozne tazko dole. Viete mi poradit co s tym? Tiez by som sa chcel spytat na naleptany lak, viem si to nejak sam doma prelestit? Alebo to musim dat niekde strojovo prelestit? Dakujem velmi pekne za odpovede.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fotka nejede. Jinak naleptany lak od hmyzu je nekdy uz nerozlestitelny. Pred letem jsme delali noveho cerneho Golfa, najeto jenom par tisic a presto uz mel tri dobance na predku kapoty a prednim narazniku, ktery dolu proste nesly. Jinak urcite strojne a casto je potreba to i zbrousit.
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Trochu jsem zanedbal žlábek okolo předního skla.Hlavně nahoře je to plný much.Z 10tis za rok jsem najel možná 8tis po dálnici,z masky,světel apod se to snažím po každé co nejdřív sundat.Předtím jsem měl vždycky auta co měli okolo gumu,tak se to moc neřešilo.I po umytí šampon,wap tam toho hodně zůstalo.Tedˇ to postupně sundávám štětečkem přípravkem na mouchy a jde to hodně pomalu. Taky by mě zajímalo,od čeho jsou takový hodně malý tmavě hnědý tečky.Vypadá to jako kapičky barvy po stříkání ale je to biologickýho původu a dolů to jde hodně špatně.Jen zlomek toho je normálně vidět . Vzal jsem lupu abych zjistil co to múže být a okolo tý větší jsou další malé co normálně okem ani nejdou vidět.Je toho hodně a to auto je v garáži.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

můj tip je na mízu ze stromů - tečky tak kolem 1mm v průměru a ani clay je nechce moc brát, spíš je ohlazuje :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Tak člověk se s tím trápí celý víkend. A pak stačí 10km podél Labe. :-(

Obrázek
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Budu muset najít nějakou lepší cestu domů.
Přílohy
Můry x.jpg
Můry x.jpg (78.02 KiB) Zobrazeno 9487 x
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

Zdravím všechny,

Hledám něco čím bych, ideálně ihned po jízdě odstranil hmyz z předního nárazníku, masky, zrcátek... pokud možno abych nezničil fusso které je na autě.
Máte prosím někdo zkušenosti, nápady?
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Hned pod tímto thredem je diskuze o ValetPro orange Prewash. Tak studuj.
Napovím viewtopic.php?f=11&t=340
Odpovědět