Plastové prahy a Interiér

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

Prosím, mám dotaz.
Chci jen jeden přípravek na interiér.
Pro ford mondeo 2004 tam je to většinou plast.
Udělám chybu, když koupím jen CarPro Pearl?
Zatím se mi líbí nejvíc, jako přípravek na čištění palubovky a všech plastovích věcí v autě. Recenze čtu a nic lepšího jsem nenašel s lepším hodnocením.
Ale byl bych rád za každou radu :).
Jsem totalní amatér, tak mi to když tak linkněte, bo napište, jak se přípravky jmenují :))
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Ten přípravek slouží jako ochrana, není to čistič, takže nevím, jestli to bude úplně vhodné na to, co bys chtěl. Koukni se i po nějakém apc (třeba Surfex od Bilt Hamber).

send from mobile
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

jeeeej, tak to jsem zase koupil kokotinu :D. Díky
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

perl špatný není, ale musí se pečlivě rozleštit beze šmouh...ředěním lze do intr do extru i kůži...taková docela univerzálka.
Do intru bych spíš doporučil něco od dodo juice anebo autofinesse
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

:)). Ani to prdel čistit interiér :). Proč nemože existovat jeden výrobce, proč jich musí být tuny :D. Dodo juice se mi nelíbí :) už jen ten název mě odrazuje stejně jako chemical guys :D. auto Finesse zní dobře :). tam se kouknu čím umeju plasty :D

A nebo vezmu jar a útěrku na nádobý a pojedu detailing jako pán :D
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

To mikrovlákno je na introš podle mě zbytečnost, postačí levný krátkosrstý, samozřejmě víc ;) Ten AF nebude špatný, jen je to roztok přímo k použití, takže vychází poměrně draze (jestli se pletu, tak mě opravte). Klidně bych sáhnul po ValetPRO Pre Wash nebo bych se nebál vzít i VP Carpet a ve vhodném ředění ho použít jako klasický čistič - APC
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

Supeer děkuji. Já jen chtěl něco opravdu kvalitního, čím očistím interiér, který nebyl už 2 roky čištěný a aby mu vrátil jeho původní barvu což myslím, že byla černá, to teď je to jakési šedivé :D. A nevím právě jestli to mám umejt prvně jarovou vodou a pak až těmato přípravkama a potom nějakou chemkou co obnovuje barvu :)). Je to složité ten detailing :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

na opravdu spinavy interier muzu doporucit Autoglym Interior Shampoo, sice je to taky hotovy roztok, ale celkem levny a cisti perfektne (a ten pul litr i celkem vydrzi). Nebo Dodo Wipe Out koncentrat (roztok se podle me moc nevyplati). Uterky jak rika BigBang, radsi vic nez jednu. A pak samozrejme nejaky kartacky, zubni karyacek starej z domu a nejakej vetsi na plasty ze shopu.

Mam tu jednu hodne starou fotku - vse AG, zubni kattacek a Colourlock kartacek na kuzi https://www.dropbox.com/s/vq0keku1hev14 ... 0.jpg?dl=0 :) (btw fotky nebrat jako detailing, tohle je asi po me prvni objednavce vubec kdy jsem zkousel co to umi :D )
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

jéé děkuji ti¨! hned jdu udělat objednávku pak napíšu ke schválení :)
Odpovědět