Scholl x Rupes x Menzerna x ???

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nevím na co zas narazis, to jako prodejce zboží nemohu napsat svůj názor? Upřímně, mě je jedno, jestli se bude prodávat Menzerna, Rupes nebo Scholl, na všech máme podobné penize.
Ze stojí za prd, bylo myšleno ve vztahu ke konkurenčním produktům dneška, nic vic. Vyrobek samotny je pořád stejný. Kdyz to přeženu, tak Felicie byla ve své době taky chválené auto a dnes by neuspěla.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zase?? Nenarážím na nic,jen mě zarazila tvoje věta "Tak to asi používáš jinou Menzernu, protože jejich současná produkce stojí za prd". To totiž zní,jako kdyby to začali šidit a existovala ještě jiná,dřívější a lepší Menzerna.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to jak jsem psal výše, nic vic.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Co můžu napsat k Schollu negativního je to, že maj opravdu špatně řešené víčka :(
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laconi píše:Co můžu napsat k Schollu negativního je to, že maj opravdu špatně řešené víčka :(
Co myslíš konkrétně? Já to mám rozlité v dávkovačích, ty jsou super.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Myslím ty origo, jsou strašně široký a chybí jim právě nějaká dávkovací násada, protože když nanášíš na kotouč tak si v tom vlastně mácháš celý ten uzávěr i s víčkem.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

ja mam na pasty z makra takovy ty davkovace co jsou na kecup nebo horcice v restauracich :D
Raziel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 03 dub 2018, 19:36

Ahoj,
Potřeboval bych rady s výběrem leštících past. Byl jsem rozhodnutý pro menzernu ale přečetl jsem pár příspěvků že menzerna je stále dobrá ale ostatní pasty jako sholl/ rupes ji předčili.
Leštička bude Dodo DA 880W. Leštěné vozidla budou zejména značky Ford - černá metalíza kde bude potřeba korekce po lakýrníkovy. Požadavek na lak je asi 80% stav.
Další auto bude starý veterán s vypalovaným bílím lakem - to bych vzal střední pastou a jemnějším kotoučkem . Voskovat se potom bude Fusso.

Kotouče mám v merku od RUPESU zdá se být poměr kvalita dobrá 210kč/ks. Brát budu asi modrý - hrubý, zelený- Střední, bílý - finish a nevím zda nato veterána nevzít i žlutý- jemný. Plánuji brát po 2ks. Nabízí se i varianta nebrat bílí ale jen žlutý s jemnou pastou asi udělá také pěkný finish. Rozpočet nemám vyloženě daný ale ještě musím koupit věcí na kompletní dekontaminaci, houbu,ručník sušící.

K pastám tedy:

Mám možnost sehnat to takhle.

RUPES - set zelené,modré,žluté,bíle za 1300kč

MENZERNA - 400,2500,3800 - 950kč

SHOLL - s3,s17,s30 - 1200kč.


Po vás bych chtěl kdybyste mi pomohli na základě vašich zkušenosti s pastami vybrat které. Pokud víte o vhodnějších kotoučích klidně i ty. Rady od lidí kteří vyzkoušeli jen jednu značku asi nebudou objektivní proto prosím spíše ty s většími zkušenostmi. Pravděpodobně neudělám chybu ani s jednou uvedenou značkou a kombinací. Uvedené ceny jsou za 250ml což předpokládám že mi vydrží na par leštění. Nejvíce mě asi láká RUPES set. Děkuji :smile:
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Chtěl bych se zeptat, koupil jsem 0,5l balení Scholl S20, použil jsem ji na leštění jednoho auta ve 3 stupních a cca 3/4 balení jsou pryč. Je normální taková spotřeba nebo to je tím, že to neumim? :-)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paveld: Mě se to zdá dost, ale možná jsem úplně nepochopil 3 stupňové leštění jednou pastou. Nejsem si tedy jist, jak to probíhalo.
Raziel: Za mne určitě Scholl nebo Rupes. Spíš bych zvážil, jestli je potřeba tolik kombinací. Na většinou aplikací stačí silná kombinace a finišovací.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět