Sonax Brillant Shine Detailer (BSD) - diskuze

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Podle mě ne, ale je to polská distribuce, nic víc. Já to naopak ředím protože mi to přijde moc hustý a špatně se rozlešťuje.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Jurawood píše:Tak jsem udělal pokus na ledničce.
První fotka levo nic, pravá strana BSD. Malinko asi jo, trošku to lépe stíká.

https://drive.google.com/open?id=0B2jNE ... zFCVVJ6Z1U
Jirko netuším co děláš zle. Včera jsem Mr.Pinkem umyl auto, usušil a nanesl BSD, na teploměr jsem nekoukal, ale když jsem dopoledne začínal, byl +1 st., při aplikaci BSD byly možná +3st.
Postup následující:
Nastříkám BSD na panel a jednou utěrkou po panelu roznesu (roztahám/rozleštím, prostě tak, aby se BSD dostalo na každý místo). Vzhledem k chladu jsem takto oběhl celý auto. Hned poté jsem vzal čistou (suchou) utěrku a BSD "rozleštil", prostě vytřel lak do sucha. Nic složitého, BSD jsem použil z kanystru ze kterého jsem ti odléval.
Netuším co děláš špatně, ale funguje naprosto normálně.
Zítra má pršet, tak udělám ještě lepší fotky, ale resumé je jednoznačné, BSD které jsem ti dal je OK...

Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

BSD s odstupem 20 dnů... Myslím, že normálka. Na foto možná vypadá hůř než v reálu...
weet
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 29 bře 2016, 22:41
Bydliště: Praha 10,UL

mám BSD od Feriho a funguje parádně ! (stále se mi nechce věřit, že jsem bez BSD mohl existovat !!!!)
Papulaa
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2017, 17:22

Chalani nema niekto BSD vo velkej bandaske ze by mi vedel odliat Najlepsie Trencin /Zilina a okolie
Gaucovnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2016, 20:24

Papulaa píše:Chalani nema niekto BSD vo velkej bandaske ze by mi vedel odliat Najlepsie Trencin /Zilina a okolie
Nemusim odlievat, napis mi do SZ, 8 oci za origo flasku
Papulaa
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2017, 17:22

Bohuzial nespamujem toto forum prispevkami len citam a preto este nemozem posielat SZ :D odkial si
Papulaa
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2017, 17:22

Gaucovnik píše:
Papulaa píše:Chalani nema niekto BSD vo velkej bandaske ze by mi vedel odliat Najlepsie Trencin /Zilina a okolie
Nemusim odlievat, napis mi do SZ, 8 oci za origo flasku
Gaucovnik tak co dohodneme sa nejako ? Napis mi SZ
Uživatelský avatar
kucik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 09 kvě 2012, 22:49

Pánové mám dotaz na BSD. Je možné s ním nahradit tuhý vosk? Po pročtení příspěvků nějak postrádám smysl dávat tuhý vosk, jestli BSD má tak dobré vodoodpudivé účinky a slušnou výdrž. Navíc by tím odpadly náklady na koupi tuhého vosku. Díky
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Da. Jednou za cas (2-3 mesice) prebehnes cele auto znova a mas ochranu s "nekonecnou" vydrzi. :D
Odpovědět