Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
#58091
Hoši tak jsem si pořídil Vysoušeč zvířecích srstí a můžu říct, že to sem fakt potřeboval, ty neustálé čůrky po umytí ze zrcátek, lišt, mřížek mě štvaly, hledal jsem vhodné řešení, nakonec jsem šel do vysoušeče a né do fukaru na listí :)
Musím řícz že je to bomba, držím v ruce, druhou foukám, celé auto trvá dýl, ale asi budu prvně ručníkem stahovat, pak dosušovat fukarem.
Fukar i topí, má topení, docela solidní, až 60°C, rychlost vzduchu až 200km/h, jedu na půlku výkonu a bohatě to stačí i s širokou tryskou.
Takže doporučuji, cena 2300,-
Fukar.JPG
Fukar.JPG (42.57 KiB) Zobrazeno 4447 x
#58097
Joshiki pokud bys měl cestu přes Rožnov p.Radhoštěm, tak se stav vyzkoušet :)

Vzal jsem tento, odesílaný z UK, kvůli poplatkům, akorát v UK má ten číňan skladem jen s UK koncovkou, což pro mě nebyl problém předělat si sám na EU a ještě jsem z něj dosal slevu 3usd na to, že potřebuju právě EU koncovku tak mi dal slevu na redukci :D
OdkazNaAliexpressZDE

Nebo jich koupím 5ks a prodám Vám je za cca 3500,-? :D i nálepku Metrovac Vám tam udělám :D
#58101
Doufam jsem v trosku podrobnejsi vysvetleni. :D Freemaro psal ze "ty neustálé čůrky po umytí ze zrcátek, lišt, mřížek mě štvaly", coz je neco co uz dva roky uspesne resim vyfoukavanim kompresorem (fukar na listi pouzivam uz jen na listi a snih), tak me zajima jestli to treba ma nejake dalsi vyhody pro ktere by stalo za to to vyzkouset. Dokazu si predstavit ze ten sirsi proud vzduchu budu vyhanet vodu lip nez "jehla" z kompresorove pistole, ale nevim, tak me to zajima. :D

edit: stejne nejlepsi to bude asi vyzkouset sam, tak jsem si to taky koupil. :D

cena po cashbacku od tipli celkem 1 963 Kc. :thumbup:
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]