Názory ostatních na detailing

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
troy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 18 bře 2017, 20:47
Bydliště: Chrudim

Musim se taky podělit s pohledu detailera hobíka amatéra :D
Soused furt jen rejpe že to mam naleštěný - obyč dělník auto bez korekce laku ale za to umyto a lehce poleštěno v ruce.

Tak jsem mu včera ukázal dvoukýblovku a nechápal co zustane bordelu, obyč šampon s voskem ( nějakej Meg ) a oživený plasty ( autoglym ) + umytý okna. A prej co za to chci - tak mu řikám 50 kč za vodu/elektro, 50 kč za přípravky a dojdi mě pro pívo. A že sem prej nějakej levnej,ale lepší jak myčka :D :D :D :D :D :D :D . Prostě to beru jako hobby.
s BBS na věčné časy :)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ja kdyz cistim auto,tak ho tak 1 za mesic vezmu i sousedovi(dela v jedny nejvetsi automobilce v CR v lakovne) ale ja mu to delam teda zadarmo. Z kamaradstvi. A musime si pomahat. Takze mam 3M lestici kotouce 80mm asi 50ks. A asi igelitku 3m modry maskovaci pasky. Nejaky 2l finisovaci pasty a plny suplik brusnych papiru P600-1200 :D a semtam neco nalakovanyho skodovackou barvou. Jinak narazky tak az to svoje došmrdláš,tak ja ti tam postavim moje auto mam od okoli pokazdy :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

To by to člověk nemohl už ani umýt, aby si něco podobnýho pokaždý nevyslechl :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Napster píše:Jinak narazky tak az to svoje došmrdláš,tak ja ti tam postavim moje auto mam od okoli pokazdy :D
Já na to odpovídám, že jasně, není problém a rovnou se ptám, co všechno budou chtít udělat a kolik za to chci... Pak už nikdo nic nechce :D
Honza.
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2017, 21:00

Tak ja jsem uplny novacek, novy auto dorazi behem 2tydnu a posloucham uplne vse co tu pisete, jen s tou cenou jsem trochu jinde :D objednavka byla za 14tis ... snad mi to vydrzi :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Cudl píše:Nebo treba ze z toho novy auto neudelam tim ze to budu mejt :-D
Hmm, to bych se i s nekym vsadil :mrgreen:
Odpovědět