Varování před obchodem nanowax.cz (Chemical Guys)

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
Nanowax
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 24 srp 2017, 10:33

Děkuji za reakci,

1) Vím že pan Timofejev CG prodával, nicméně neznáme jeho zdroj, od nás zboží nenakupoval. Máme výhradní zastoupení pro ČR již několik let, takže není možnost, že by výrobce zaslal produkty do ČR napřímo někomu jinému.
2) na jakém zařízení jste objednávku dělal - mobil, tablet, iPhone, iPad, počítač s Windows/Linux? Prověříme jestli nedochází k nějaké chybě na eshopu.
5) Zde právě dochází k těm zmatkům při změně receptury nebo etiket, jak jsem zmiňoval. Oba produkty jsou jeden a totéž, stačí se podívat na kód produktu - tedy CLD_103_16 u obou verzí. Když se podíváte na stránky výrobce (chemicalguys.com) najdete mezi obrázky v textu i tento :
Obrázek
Jedná se tu novější verzi (tmavě zelenou) s původní etiketou All Surface-Green Clean. Etiketa GREENClean přišla o pár měsíců později. My máme skladem zboží právě z doby před změnou receptury (jiná barva) a z doby kdy ještě nebyla nová etiketa ale receptura už byla nová.

Jak jsem již říkal, osobně můžu zaručit, že se nejedná o naředěný produkt, můžete ho vrátit.

Vzhledem k tomu, že píšete, že Green Clean používáte již delší dobu a jste s ním zřejmě spokojený, navrhuji druhou možnost řešení :

Zašleme Vám produkt CLD_103_16 - tedy All Surface-Green Clean (nebo též GREEN Clean, podstatný je kód produktu). Bude mít tmavě zelenou barvu, tak jak na odkazech které jste poslal, nicméně etiketu bude mít původní tedy tu na obrázku, který je výše (All Surface-Green Clean)
Tento produkt Vám pošleme zdarma.
Dejte mi vědět, pokud by Vám tato varianta vyhovovala.
stani píše:Dobrý den,

1) myslel jsem, že s Chemical Guys u nás začínal p. Timofejev, u kterého jsem léta s největší spokojeností nakupoval.

2) mě se při objednávce zobrazila jediná možnost - platba převodem (lze případně připustit, že jsem něco přehlédl - v tom případě se omlouvám).

5) Ne. Není tomu tak. Na stránkách Chemical Guys již nenajdete produkt "All Surface-greenCLEAN", protože již dlouho není dostupný (viz např. zde). Za to tam ale najdete to, co jsem si objednal u vás - tedy "greenCLEAN".

Tedy já si u vás objednal toto, ale poslali jste mi namísto toho to, co jsem uvedl v prvním příspěvku v příloze.
Protože doma mám ještě zbytek greenCLEANu, vím jakou má hustotu a barvu (a ani se tam netvoří samovolně bublinky), narozdíl toho, co jste mi poslali. Ta barva je totiž přesně taková, když se ten produkt naředí. GreenCLEAN totiž používám již několik let, takže vím o čem mluvím.
Lukáš Richter
Chemical Guys CZ
richter@nanowax.cz
www.nanowax.cz
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Ještě jednou a naposledy.

Objednal jsem toto, ale obdržel něco jiného.

Když objednávám originál "greenCLEAN" tmavě zelené barvy, očekávám, že přesně takový produkt (který je i takto vyobrazen) dostanu.

howg
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Stando zde je to asi stejne jako ValetPRO Heavy DUTY. Ktery je ted ValetPRO- Carpet cleaner jedna se o stejny produkt,jen je novy obal. Je to stejny,jen se to jmenuje jinak. Od CHg mam jen MR.Pinka a MAXI sudsII višnový ty mi vyhovujou.
lkazda
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2017, 18:56

Nakupuju u nanowax už dlouho k me plne spokojenosti.a platim dobirkou
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Problém je v tom že objednal podle fotek na shopu kde původní green je opravdu zelený a nová várka je už žlutá ale myslím že je totožný produkt pouze v jiném barevném kabátu.Bylo by na místě aby shop upravil foto nové varianty a bude po problémech.Za mě můžu říct že nanowax je fajnový eshop za mě palec hore za ty roky co od nich beru zboží nebyl jediný problém.
Odpovědět